Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
0 (vid. 0.00)
ĮMUŠTA
1 (vid. 1.00)
PRALEISTA
-1
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusPavelas DomasDainius DikunRomas StonysSaidas Senkus
0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Stankevičius
0
0
0
Pavelas Domas
0
0
0
Dainius Dikun
0
0
0
Romas Stonys
0
0
0
Saidas Senkus
0
0
0
Nikolaj Beliak
0
0
0
Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
Juras Martinkėnas
0
0
0
Ramūnas Bacys
0
0
0
Žygimantas Dubickas
0
0
0
Marius Anužis
0
0
0
Mantas Mockus
0
0
0
Žilvinas Kymantas
0
0
0
Aurimas Barsteika
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Artūras Bytautas
0
0
0
Vilius Jurčius
0
0
0
Artūras Janušas
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
0
0
Vilius Čižauskas
0
0
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Mantas Galinis
0
0
0
Arvydas Trizno
0
0
0
Mindaugas Kuhlins
0
0
0
Jonas Stonkus
0
0
0
Dovydas Zakrevskij
0
0
0
Egidijus Bucevičius
0
0
0
Robertas Žižys
0
0
0
Denis Dobrijan
0
0
0
Simas Kaušas
0
0
0
Denis Mišin
0
0
0
German Jezerskij
0
0
0
Artiom Lysakov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (1)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
2
2018-05-28
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
-
Klaipėdos FK "GRANATA"
3
2018-05-30
-
2018-06-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
-
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
4
2018-06-04
-
2018-06-10
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
-
Klaipėdos "SAREMA"

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
5 turas.

20.00
ELVITRANSA - TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
5 turas.

21.10
EDM STATYBA-SENDVARIS - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1 3
2. Klaipėdos "SAREMA" 0 0
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 0 0
4. Klaipėdos FK "GRANATA" 0 0
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1 0
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 4 12
2. FC "SUOLIUKAS" 4 12
3. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 4 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 3 9
5. KLAIPĖDA CITY 3 9
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 9
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
8. FK "JAKAI" 5 9
9. KRUOPA 5 9
10. FELIŪGA 4 9
11. ELVITRANSA 4 9
12. NAUTICA 5 9
13. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4 6
14. SPARTA 4 6
15. VAKARŲ FRONTAS 5 4
16. MEMEL 5 3
17. MEGLARAS 5 3
18. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 1
19. FK "GRANATA" 4 0
20. FOTOAPARATAS.LT 5 0
21. TITANIC-KFA 4 0
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0