ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
3 (vid. 0.75)
ĮMUŠTA
33 (vid. 8.25)
PRALEISTA
-30
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Narek BadojanPetras GaubysAiridas TunevičMindaugas BlagnisDeividas Soraka
1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Narek Badojan
1
0
0
Petras Gaubys
1
0
0
Airidas Tunevič
1
0
0
Mindaugas Blagnis
0
0
0
Deividas Soraka
0
0
0
Tomas Mikalauskas
0
0
0
Igor Bavinov
0
0
0
Vadim Marčenkov
0
0
0
Magomed Alisultanov
0
0
0
Matas Vinkus
0
0
0
Regimantas Raštutis
0
0
0
Gabrielius Jasas
0
0
0
Aloyzas Stonkus
0
0
0
Jokūbas Pajarskas
0
0
0
Maksim Sharametau
0
0
0
Simonas Bražionis
0
0
0
Paulius Naujokas
0
0
0
Rimvydas Mankus
0
0
0
Julius Jakas
0
0
0
Paulius Baranauskas
0
0
0
Ilja Nikolajev
0
0
0
Deividas Šidlauskas
0
0
0
Gintaras Tretjakovas
0
1
0
Viktoras Venslovas
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FELIŪGA
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
SAREMA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
-
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
-
MEGLARAS

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
5 turas.

20.00
ELVITRANSA - TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
5 turas.

21.10
EDM STATYBA-SENDVARIS - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1 3
2. Klaipėdos "SAREMA" 0 0
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 0 0
4. Klaipėdos FK "GRANATA" 0 0
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1 0
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 4 12
2. FC "SUOLIUKAS" 4 12
3. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 4 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 3 9
5. KLAIPĖDA CITY 3 9
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 9
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
8. FK "JAKAI" 5 9
9. KRUOPA 5 9
10. FELIŪGA 4 9
11. ELVITRANSA 4 9
12. NAUTICA 5 9
13. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4 6
14. SPARTA 4 6
15. VAKARŲ FRONTAS 5 4
16. MEMEL 5 3
17. MEGLARAS 5 3
18. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 1
19. FK "GRANATA" 4 0
20. FOTOAPARATAS.LT 5 0
21. TITANIC-KFA 4 0
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0