Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
26 (vid. 6.50)
ĮMUŠTA
6 (vid. 1.50)
PRALEISTA
20
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasMindaugas ŽemaitaitisArnoldas NausėdasArtūras KurbangalijevasEdvinas Razutis
9 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Žukauskas
9
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
5
0
0
Arnoldas Nausėdas
4
0
0
Artūras Kurbangalijevas
2
0
0
Edvinas Razutis
2
1
0
Marius Valskis
2
0
0
Deividas Peištaras
1
0
0
Dovidas Paliulis
1
0
0
Tomas Dargužas
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Kazimieras Žutautas
0
0
0
Ignas Tamašauskas
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Robertas Šalkauskas
0
0
0
Audrius Tolis
0
0
0
Zigmantas Butkus
0
0
0
Mantas Razonas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Artūras Mosejevas
0
0
0
Edgaras Jokūbaitis
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
1
0
Robertas Tranas
0
1
0
Maksim Jegorov
0
0
0
Vilius Ignatavičius
0
0
0
Marius Komovas
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Valdas Žalneravičius
0
0
0
Mantas Mažionis
0
0
0
Domantas Kairys
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Giedrius Simonavičius
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Anton Ananjev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
2
2018-05-29
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:9
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-11
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:9
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2018-06-18
Klaipėdos "SAREMA"
2:7
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
6
2018-06-25
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
-
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2018-07-02
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
-
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>