Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
13
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
73 (vid. 5.21)
ĮMUŠTA
17 (vid. 1.21)
PRALEISTA
56
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisVytautas ŽukauskasMarius ValskisArnoldas NausėdasEdvinas Razutis
20 įvarč.18 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Žemaitaitis
20
2
0
Vytautas Žukauskas
18
0
0
Marius Valskis
7
0
0
Arnoldas Nausėdas
5
0
0
Edvinas Razutis
3
1
0
Artūras Kurbangalijevas
2
1
0
Artūras Mosejevas
2
1
0
Maksim Jegorov
2
0
0
Ignas Tamašauskas
1
1
0
Deividas Peištaras
1
0
0
Audrius Tolis
1
0
0
Marius Komovas
1
0
0
Dovidas Paliulis
1
0
0
Tomas Dargužas
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Kazimieras Žutautas
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Robertas Šalkauskas
0
0
0
Zigmantas Butkus
0
0
0
Mantas Razonas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Edgaras Jokūbaitis
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
1
0
Robertas Tranas
0
2
0
Vilius Ignatavičius
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Valdas Žalneravičius
0
0
0
Mantas Mažionis
0
0
0
Domantas Kairys
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Giedrius Simonavičius
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Anton Ananjev
0
0
0
Ernestas Razonas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
2
2018-05-29
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:9
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-11
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:9
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2018-06-18
Klaipėdos "SAREMA"
2:7
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
6
2018-07-25
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
0:6
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2018-08-14
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
10
2018-09-24
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
6:0
Klaipėdos "SAREMA"
8
2018-10-04
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:5
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9
2018-10-08
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14:3
Klaipėdos FK "GRANATA"
13
2018-10-12
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4:5
Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2018-10-17
Klaipėdos FK "GRANATA"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
12
2018-10-24
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
11
2018-10-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
15
2018-10-31
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SAREMA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>