Klaipėdos "SAREMA"
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
13 (vid. 3.25)
ĮMUŠTA
8 (vid. 2.00)
PRALEISTA
5
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasMantas TėvelisEdgar DorogavcevKarolis RokasGiedrius Kšanas
5 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Kelpšas
5
0
0
Mantas Tėvelis
3
0
0
Edgar Dorogavcev
1
1
0
Karolis Rokas
1
1
0
Giedrius Kšanas
1
0
0
Paulius Lukoševičius
1
0
0
Donatas Montvidas
1
2
0
Ramūnas Narvilas
0
0
0
Rokas Simutis
0
0
0
Chadie Naeim
0
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Donatas Žičkus
0
1
0
Lukas Šarkauskis
0
0
0
Marsel Balasanov
0
0
0
Kevinas Drungilas
0
0
0
Scott Palmer
0
0
0
Vladimir Gerasimov
0
0
0
Stanislav Normantas
0
0
0
Vytautas Laurinaitis
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
Vadim Pinko
0
0
0
Paulius Ruseckas
0
0
0
Edmundas Gaigalas
0
0
0
Andrius Jotko
0
0
0
Lukas Kereišis
0
0
0
Rokas Girtautas
0
0
0
Tomas Bardauskas
0
0
0
Arūnas Arbatauskas
0
0
0
Mykolas Kaveckas
0
0
0
Marius Ežerskis
0
0
0
Jurij Miruta
0
0
0
Lukas Jonušis
0
0
0
Almantas Eidėjus
0
0
0
Eduard Smirnov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-27
Klaipėdos "SAREMA"
2:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
3
2018-06-04
Klaipėdos "SAREMA"
4:0
Klaipėdos FK "GRANATA"
4
2018-06-10
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
0:5
Klaipėdos "SAREMA"
5
2018-06-18
Klaipėdos "SAREMA"
2:7
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
6
2018-06-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
-
Klaipėdos "SAREMA"
8
2018-08-06
-
2018-08-12
Klaipėdos FK "GRANATA"
-
Klaipėdos "SAREMA"

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>