Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
34 (vid. 2.43)
ĮMUŠTA
34 (vid. 2.43)
PRALEISTA
0
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas VėlyvisNedas KneitaBenas AlseikaKarolis TendysRobertas Gudas
10 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Martynas Vėlyvis
10
1
0
Nedas Kneita
4
2
0
Benas Alseika
3
1
0
Karolis Tendys
3
1
0
Robertas Gudas
2
1
0
Marius Bukauskas
2
0
0
Ugnius Petrikas
2
1
0
Simas Pranauskas
1
1
0
Gvidas Leliukas
1
0
0
Dovydas Narkus
1
1
0
Gražvydas Žakys
1
0
0
Liudas Razma
1
0
0
Vaidotas Juškus
1
0
0
Mantas Kurapatkinas
1
1
0
Ovidijus Musulas
0
0
0
Markas Martinas Šuika
0
0
0
Tomas Navardauskas
0
0
0
Eimantas Šeškevičius
0
0
0
Tautvydas Šlymas
0
0
0
Tomas Baipšys
0
0
0
Sergejus Bačko
0
0
0
Vitalijus Butko
0
0
0
Mindaugas Žlibinas
0
0
0
Simas Vitkauskas
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
0
0
0
Vytautas Zablockis
0
1
0
Tomas Petraška
0
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Šarūnas Bačko
0
0
0
Artūras Jakovenka
0
0
0
Vladimir Kozlov
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
0
0
Tadas Jurkus
0
0
0
Gytis Anusas
0
0
0
Edvardas Vlasovas
0
1
0
Kęstas Putys
0
0
0
Anton Ananjev
0
0
0
Artiom Drozdov
0
0
0
Žygimantas Šakys
0
1
0
Egidijus Ragainis
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-27
Klaipėdos "SAREMA"
2:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2
2018-05-29
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:9
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2018-06-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
3:5
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
5
2018-06-21
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:5
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
6
2018-08-02
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
0:3
Klaipėdos "SAREMA"
7
2018-08-14
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
8
2018-08-19
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
0:3
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
10
2018-08-30
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7:0
Klaipėdos FK "GRANATA"
9
2018-09-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:8
Klaipėdos "ATLANTAS B"
13
2018-09-23
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
14
2018-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
15
2018-10-10
Klaipėdos FK "GRANATA"
1:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
11
2018-10-16
Klaipėdos "SAREMA"
1:3
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
12
2018-10-24
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>