Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
22 (vid. 1.57)
ĮMUŠTA
43 (vid. 3.07)
PRALEISTA
-21
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasArtūras JanušasDonatas StankevičiusAurimas BarsteikaArvydas Trizno
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vilius Čižauskas
4
0
0
Artūras Janušas
3
0
0
Donatas Stankevičius
2
0
0
Aurimas Barsteika
2
0
0
Arvydas Trizno
2
0
0
Arnoldas Liutika
2
0
0
Ramūnas Bacys
1
0
0
Lukas Nedzinskas
1
1
0
Dovydas Zakrevskij
1
0
0
Artiom Lysakov
1
0
0
Pavelas Domas
0
1
0
Romas Stonys
0
0
0
Saidas Senkus
0
0
0
Nikolaj Beliak
0
0
0
Juras Martinkėnas
0
0
0
Žygimantas Dubickas
0
0
0
Mantas Mockus
0
3
0
Žilvinas Kymantas
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Artūras Bytautas
0
0
0
Vilius Jurčius
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
2
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Mindaugas Kuhlins
0
0
0
Jonas Stonkus
0
0
0
Egidijus Bucevičius
0
0
0
Denis Mišin
0
0
0
German Jezerskij
0
0
0
Liudvikas Valius
0
0
0
Ramūnas Ruibys
0
1
0
Andrius Piekus
0
1
0
Robertas Baltuonė
0
0
0
Justas Adamas
0
0
0
Jevgenij Novičenkin
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dainius Dikun
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Robertas Žižys
0
0
0
Denis Dobrijan
0
0
0
Simas Kaušas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
2
2018-05-28
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
4:0
Klaipėdos FK "GRANATA"
3
2018-06-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
3:5
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
4
2018-06-10
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
0:5
Klaipėdos "SAREMA"
6
2018-07-25
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
0:6
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2018-08-08
Klaipėdos FK "GRANATA"
1:3
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
8
2018-08-19
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
0:3
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
9
2018-09-04
Klaipėdos "SAREMA"
3:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
13
2018-09-23
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
15
2018-10-09
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:3
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
14
2018-10-11
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
1:7
Klaipėdos "SAREMA"
10
2018-10-18
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
1:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2018-10-23
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
5:3
Klaipėdos FK "GRANATA"
11
2018-10-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>