Klaipėdos FK "GRANATA"
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
14
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
28 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
97 (vid. 6.93)
PRALEISTA
-69
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KumpisEmmanuel ObasiTitas MikelisArtūras JakovenkaTomas Jonušas
12 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Kumpis
12
1
0
Emmanuel Obasi
4
0
0
Titas Mikelis
3
3
0
Artūras Jakovenka
2
0
0
Tomas Jonušas
2
1
0
Marius Lotužis
2
0
0
Žydrūnas Janavičius
1
0
0
Linas Šmaižys
1
1
0
Linas Kokanskas
0
0
0
Andrius Rakauskas
0
0
0
Rolandas Vitkus
0
0
0
Egidijus Martinkus
0
0
0
Evaldas Misiūnas
0
1
0
Harijus Uselis
0
0
0
Šarūnas Badaras
0
2
0
Dalius Nikartas
0
0
0
Evaldas Karpavičius
0
0
0
Vilius Domarkas
0
0
0
Ramūnas Grackas
0
0
0
Paulius Jankauskas
0
1
0
Dangirdas Žilinskas
0
0
0
Dmitrij Šurajev
0
0
0
Nerijus Paulauskas
0
0
0
Dainius Jankus
0
0
0
Mantas Jareckas
0
0
0
Vitalijus Taraškevičius
0
0
0
Ahmed Salem
0
0
0
Mantas Mineika
0
0
0
Audrius Gadeikis
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2018-05-28
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
4:0
Klaipėdos FK "GRANATA"
3
2018-06-04
Klaipėdos "SAREMA"
4:0
Klaipėdos FK "GRANATA"
4
2018-06-11
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:9
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2018-06-21
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:5
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7
2018-08-08
Klaipėdos FK "GRANATA"
1:3
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
8
2018-08-13
Klaipėdos FK "GRANATA"
1:7
Klaipėdos "SAREMA"
10
2018-08-30
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7:0
Klaipėdos FK "GRANATA"
6
2018-09-20
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6:5
Klaipėdos FK "GRANATA"
9
2018-10-08
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14:3
Klaipėdos FK "GRANATA"
15
2018-10-10
Klaipėdos FK "GRANATA"
1:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
14
2018-10-17
Klaipėdos FK "GRANATA"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
12
2018-10-23
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
5:3
Klaipėdos FK "GRANATA"
11
2018-10-29
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:5
Klaipėdos "ATLANTAS B"
13
2018-10-30
Klaipėdos "SAREMA"
23:8
Klaipėdos FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>