Klaipėdos "ATLANTAS B"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
45 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.70)
PRALEISTA
18
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysBohdan MystykDeividas ŠiušaDenys KhvalytskyiTomas Gvazdinskas
14 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Papšys
14
0
0
Bohdan Mystyk
5
1
0
Deividas Šiuša
4
1
0
Denys Khvalytskyi
4
0
0
Tomas Gvazdinskas
4
1
0
Dominykas Čiesna
3
0
0
Justas Vainikaitis
3
0
1
Gustas Gumbaravičius
1
0
0
Vladislav Kučerov
1
0
0
Yurii Teterenko
1
0
0
Eimantas Graželis
1
0
0
Dovydas Šaulys
1
0
0
Lukas Lubauskas
1
0
0
Yurii Zakharkiv
1
0
1
Gintas Rakauskas
1
0
0
Ruslan Marushka
0
0
0
Gleb Son
0
0
0
Jonas Latakas
0
3
0
Dovydas Švambaris
0
0
0
Nerijus Beresna
0
0
0
Arnas Spyčius
0
0
0
Atas Šerkšnys
0
0
0
Lukas Kavaliauskas
0
0
0
Tautvydas Špiegis
0
0
0
Maksimilian Kaufmann
0
1
0
Tek Daniel Ali
0
0
0
Martynas Bačko
0
1
0
Paulius Kučinskis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
9
2018-09-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:8
Klaipėdos "ATLANTAS B"
7
2018-09-11
Klaipėdos "SAREMA"
2:9
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2018-09-20
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6:5
Klaipėdos FK "GRANATA"
14
2018-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
8
2018-10-04
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:5
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
15
2018-10-09
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:3
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
13
2018-10-12
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4:5
Klaipėdos "ATLANTAS B"
10
2018-10-18
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
1:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2018-10-25
Klaipėdos "ATLANTAS B"
7:3
Klaipėdos "SAREMA"
11
2018-10-29
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:5
Klaipėdos "ATLANTAS B"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 4 12
2. FK "GRANATA" 4 12
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. FC "SUOLIUKAS" 4 12
5. FELIŪGA 4 12
6. KLAIPĖDA CITY 4 10
7. KRUOPA 4 9
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 7
9. SAREMA 4 7
10. NAUTICA 4 7
11. FK "VS-JONUŠAI" 4 6
12. VAKARŲ FRONTAS 4 6
13. ELVITRANSA 4 3
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4 0
16. FOTOAPARATAS.LT 4 0
17. MEGLARAS 4 0
18. MEMEL 4 0
19. AGLUONA-GARANT GROUP 4 0
20. MOSĖDIS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai