Klaipėdos "ATLANTAS B"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
45 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.70)
PRALEISTA
18
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysBohdan MystykDeividas ŠiušaDenys KhvalytskyiTomas Gvazdinskas
14 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Papšys
14
0
0
Bohdan Mystyk
5
1
0
Deividas Šiuša
4
1
0
Denys Khvalytskyi
4
0
0
Tomas Gvazdinskas
4
1
0
Dominykas Čiesna
3
0
0
Justas Vainikaitis
3
0
1
Gustas Gumbaravičius
1
0
0
Vladislav Kučerov
1
0
0
Yurii Teterenko
1
0
0
Eimantas Graželis
1
0
0
Dovydas Šaulys
1
0
0
Lukas Lubauskas
1
0
0
Yurii Zakharkiv
1
0
1
Gintas Rakauskas
1
0
0
Ruslan Marushka
0
0
0
Gleb Son
0
0
0
Jonas Latakas
0
3
0
Dovydas Švambaris
0
0
0
Nerijus Beresna
0
0
0
Arnas Spyčius
0
0
0
Atas Šerkšnys
0
0
0
Lukas Kavaliauskas
0
0
0
Tautvydas Špiegis
0
0
0
Maksimilian Kaufmann
0
1
0
Tek Daniel Ali
0
0
0
Martynas Bačko
0
1
0
Paulius Kučinskis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
9
2018-09-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:8
Klaipėdos "ATLANTAS B"
7
2018-09-11
Klaipėdos "SAREMA"
2:9
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2018-09-20
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6:5
Klaipėdos FK "GRANATA"
14
2018-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
8
2018-10-04
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:5
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
15
2018-10-09
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:3
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
13
2018-10-12
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4:5
Klaipėdos "ATLANTAS B"
10
2018-10-18
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
1:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2018-10-25
Klaipėdos "ATLANTAS B"
7:3
Klaipėdos "SAREMA"
11
2018-10-29
Klaipėdos FK "GRANATA"
2:5
Klaipėdos "ATLANTAS B"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai