AGLUONA-GARANT GROUP
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
64 (vid. 3.05)
ĮMUŠTA
67 (vid. 3.19)
PRALEISTA
-3
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas PetraškaIvan BožokAndrius IvanovasRolandas RudzevičiusKęstutis Putys
13 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Petraška
13
0
0
Ivan Božok
11
1
0
Andrius Ivanovas
8
0
0
Rolandas Rudzevičius
7
0
0
Kęstutis Putys
7
0
0
Renaldas Ševčenko
5
0
0
Mindaugas Jasas
3
0
0
Vidmantas Kemzūra
3
0
0
Tomas Navardauskas
3
1
0
Eimantas Šeškevičius
1
0
0
Mindaugas Liutkus
1
0
0
Vytautas Zablockis
1
1
0
Vidmantas Palubinskas
1
0
0
Aurimas Stripinis
0
0
0
Andrius Nekrevičius
0
0
0
Ignas Kvedaras
0
0
0
Gytis Ragauskas
0
0
0
Algirdas Gudkovas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Jevgenij Slugin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
FELIŪGA
1:7
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2018-04-30
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
SAREMA
3
2018-05-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2018-05-15
AGLUONA-GARANT GROUP
6:0
MEGLARAS
5
2018-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-05-28
AGLUONA-GARANT GROUP
1:1
VAKARŲ FRONTAS
7
2018-06-05
ELVITRANSA
4:3
AGLUONA-GARANT GROUP
8
2018-06-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:2
KRUOPA
9
2018-06-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:1
AGLUONA-GARANT GROUP
10
2018-06-26
AGLUONA-GARANT GROUP
2:2
NAUTICA
11
2018-07-24
FK "JAKAI"
1:5
AGLUONA-GARANT GROUP
12
2018-07-30
AGLUONA-GARANT GROUP
4:4
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
13
2018-08-06
MEMEL
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
14
2018-08-14
SPARTA
2:4
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2018-08-21
AGLUONA-GARANT GROUP
0:6
FOTOAPARATAS.LT
16
2018-08-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
17
2018-09-04
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
FK "GRANATA"
18
2018-09-11
TITANIC-KFA
2:10
AGLUONA-GARANT GROUP
19
2018-09-19
AGLUONA-GARANT GROUP
1:9
KLAIPĖDA CITY
20
2018-10-01
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
21
2018-10-04
AGLUONA-GARANT GROUP
2:7
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>