MEGLARAS
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
17
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
31 (vid. 1.48)
ĮMUŠTA
125 (vid. 5.95)
PRALEISTA
-94
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus ButkusDeividas BalčiūnasŽydrūnas JanavičiusRoman KononovMindaugas Kuiteklis
7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Butkus
7
0
0
Deividas Balčiūnas
6
2
0
Žydrūnas Janavičius
5
0
0
Roman Kononov
4
0
0
Mindaugas Kuiteklis
4
0
0
Aurimas Tamkevičius
2
0
0
Aleksey Limanets
1
0
0
Vygandas Burškys
1
0
0
Vaidas Skripkauskas
1
1
0
Jevgenij Garoška
0
0
0
Artūras Stučys
0
3
0
Renardas Vaitkus
0
1
0
Arūnas Šilgalis
0
1
0
Lev Gomeniuk
0
0
0
Pranas Griškevičius
0
0
0
Putinas Bartkevičius
0
0
0
Laurynas Vilkas
0
0
0
Konstantin Šeremetov
0
0
0
Sijandas Plečkaitis
0
0
0
Pavel Siljanov
0
0
0
Georgij Štukov
0
2
0
Ramūnas Čekavičius
0
0
0
Aleksandr Ševelkov
0
0
0
Sergej Balan
0
0
0
Marius Šeškauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Mindaugas Drąsutis
0
0
0
Agnius Čiapas
0
0
0
Sigitas Gujis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-24
MEGLARAS
1:9
FK "JAKAI"
2
2018-04-30
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
8:0
MEGLARAS
3
2018-05-08
MEGLARAS
2:5
MEMEL
4
2018-05-15
AGLUONA-GARANT GROUP
6:0
MEGLARAS
5
2018-05-21
MEGLARAS
3:2
FOTOAPARATAS.LT
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:0
MEGLARAS
7
2018-06-07
MEGLARAS
2:11
FK "GRANATA"
8
2018-06-13
TITANIC-KFA
2:1
MEGLARAS
9
2018-06-19
MEGLARAS
1:11
KLAIPĖDA CITY
10
2018-06-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
18:0
MEGLARAS
11
2018-07-25
MEGLARAS
3:5
FC "SUOLIUKAS"
12
2018-07-30
FELIŪGA
2:2
MEGLARAS
13
2018-08-09
MEGLARAS
1:7
SAREMA
14
2018-08-15
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7:1
MEGLARAS
15
2018-08-20
MEGLARAS
1:4
SPARTA
16
2018-08-27
MEGLARAS
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
17
2018-09-03
VAKARŲ FRONTAS
3:4
MEGLARAS
18
2018-09-10
MEGLARAS
2:5
ELVITRANSA
19
2018-09-20
KRUOPA
3:2
MEGLARAS
20
2018-09-24
MEGLARAS
1:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
21
2018-10-02
NAUTICA
9:3
MEGLARAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>