MEGLARAS
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
17
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
31 (vid. 1.48)
ĮMUŠTA
125 (vid. 5.95)
PRALEISTA
-94
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus ButkusDeividas BalčiūnasŽydrūnas JanavičiusRoman KononovMindaugas Kuiteklis
7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Butkus
7
0
0
Deividas Balčiūnas
6
2
0
Žydrūnas Janavičius
5
0
0
Roman Kononov
4
0
0
Mindaugas Kuiteklis
4
0
0
Aurimas Tamkevičius
2
0
0
Aleksey Limanets
1
0
0
Vygandas Burškys
1
0
0
Vaidas Skripkauskas
1
1
0
Jevgenij Garoška
0
0
0
Artūras Stučys
0
3
0
Renardas Vaitkus
0
1
0
Arūnas Šilgalis
0
1
0
Lev Gomeniuk
0
0
0
Pranas Griškevičius
0
0
0
Putinas Bartkevičius
0
0
0
Laurynas Vilkas
0
0
0
Konstantin Šeremetov
0
0
0
Sijandas Plečkaitis
0
0
0
Pavel Siljanov
0
0
0
Georgij Štukov
0
2
0
Ramūnas Čekavičius
0
0
0
Aleksandr Ševelkov
0
0
0
Sergej Balan
0
0
0
Marius Šeškauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Mindaugas Drąsutis
0
0
0
Agnius Čiapas
0
0
0
Sigitas Gujis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-24
MEGLARAS
1:9
FK "JAKAI"
2
2018-04-30
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
8:0
MEGLARAS
3
2018-05-08
MEGLARAS
2:5
MEMEL
4
2018-05-15
AGLUONA-GARANT GROUP
6:0
MEGLARAS
5
2018-05-21
MEGLARAS
3:2
FOTOAPARATAS.LT
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:0
MEGLARAS
7
2018-06-07
MEGLARAS
2:11
FK "GRANATA"
8
2018-06-13
TITANIC-KFA
2:1
MEGLARAS
9
2018-06-19
MEGLARAS
1:11
KLAIPĖDA CITY
10
2018-06-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
18:0
MEGLARAS
11
2018-07-25
MEGLARAS
3:5
FC "SUOLIUKAS"
12
2018-07-30
FELIŪGA
2:2
MEGLARAS
13
2018-08-09
MEGLARAS
1:7
SAREMA
14
2018-08-15
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7:1
MEGLARAS
15
2018-08-20
MEGLARAS
1:4
SPARTA
16
2018-08-27
MEGLARAS
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
17
2018-09-03
VAKARŲ FRONTAS
3:4
MEGLARAS
18
2018-09-10
MEGLARAS
2:5
ELVITRANSA
19
2018-09-20
KRUOPA
3:2
MEGLARAS
20
2018-09-24
MEGLARAS
1:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
21
2018-10-02
NAUTICA
9:3
MEGLARAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
8
2018-12-19
NAUTICA
-
MEGLARAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>