Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
15
2018-10-31
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SAREMA"
13
2018-10-30
Klaipėdos "SAREMA" 23:8 Klaipėdos FK "GRANATA"
11
2018-10-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
11
2018-10-29
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:5 Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2018-10-25
Klaipėdos "ATLANTAS B" 7:3 Klaipėdos "SAREMA"
12
2018-10-24
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
12
2018-10-23
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 5:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
10
2018-10-18
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2018-10-17
Klaipėdos FK "GRANATA" 0:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
11
2018-10-16
Klaipėdos "SAREMA" 1:3 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
13
2018-10-12
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4:5 Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2018-10-11
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1:7 Klaipėdos "SAREMA"
15
2018-10-10
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
15
2018-10-09
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:3 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
9
2018-10-08
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
8
2018-10-04
Klaipėdos "ATLANTAS B" 2:5 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14
2018-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
10
2018-09-24
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6:0 Klaipėdos "SAREMA"
13
2018-09-23
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 5:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
6
2018-09-20
Klaipėdos "ATLANTAS B" 6:5 Klaipėdos FK "GRANATA"
7
2018-09-11
Klaipėdos "SAREMA" 2:9 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2018-09-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:8 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2018-09-04
Klaipėdos "SAREMA" 3:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
10
2018-08-30
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
8
2018-08-19
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:3 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7
2018-08-14
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
8
2018-08-13
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:7 Klaipėdos "SAREMA"
7
2018-08-08
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:3 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
6
2018-08-02
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 0:3 Klaipėdos "SAREMA"
6
2018-07-25
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:6 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2018-06-21
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:5 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5
2018-06-18
Klaipėdos "SAREMA" 2:7 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-11
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:9 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-10
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:5 Klaipėdos "SAREMA"
3
2018-06-04
Klaipėdos "SAREMA" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
3
2018-06-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 3:5 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
2
2018-05-29
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:9 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
2
2018-05-28
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
1
2018-05-27
Klaipėdos "SAREMA" 2:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>