Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
15
2018-10-31
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SAREMA"
13
2018-10-30
Klaipėdos "SAREMA" 23:8 Klaipėdos FK "GRANATA"
11
2018-10-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
11
2018-10-29
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:5 Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2018-10-25
Klaipėdos "ATLANTAS B" 7:3 Klaipėdos "SAREMA"
12
2018-10-24
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
12
2018-10-23
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 5:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
10
2018-10-18
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2018-10-17
Klaipėdos FK "GRANATA" 0:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
11
2018-10-16
Klaipėdos "SAREMA" 1:3 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
13
2018-10-12
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4:5 Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2018-10-11
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1:7 Klaipėdos "SAREMA"
15
2018-10-10
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
15
2018-10-09
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:3 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
9
2018-10-08
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
8
2018-10-04
Klaipėdos "ATLANTAS B" 2:5 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14
2018-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
10
2018-09-24
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6:0 Klaipėdos "SAREMA"
13
2018-09-23
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 5:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
6
2018-09-20
Klaipėdos "ATLANTAS B" 6:5 Klaipėdos FK "GRANATA"
7
2018-09-11
Klaipėdos "SAREMA" 2:9 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2018-09-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:8 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2018-09-04
Klaipėdos "SAREMA" 3:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
10
2018-08-30
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
8
2018-08-19
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:3 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7
2018-08-14
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
8
2018-08-13
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:7 Klaipėdos "SAREMA"
7
2018-08-08
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:3 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
6
2018-08-02
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 0:3 Klaipėdos "SAREMA"
6
2018-07-25
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:6 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2018-06-21
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:5 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5
2018-06-18
Klaipėdos "SAREMA" 2:7 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-11
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:9 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-10
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:5 Klaipėdos "SAREMA"
3
2018-06-04
Klaipėdos "SAREMA" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
3
2018-06-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 3:5 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
2
2018-05-29
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:9 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
2
2018-05-28
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
1
2018-05-27
Klaipėdos "SAREMA" 2:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai