Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
15
2018-10-31
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SAREMA"
13
2018-10-30
Klaipėdos "SAREMA" 23:8 Klaipėdos FK "GRANATA"
11
2018-10-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
11
2018-10-29
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:5 Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2018-10-25
Klaipėdos "ATLANTAS B" 7:3 Klaipėdos "SAREMA"
12
2018-10-24
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
12
2018-10-23
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 5:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
10
2018-10-18
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2018-10-17
Klaipėdos FK "GRANATA" 0:3 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
11
2018-10-16
Klaipėdos "SAREMA" 1:3 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
13
2018-10-12
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4:5 Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2018-10-11
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1:7 Klaipėdos "SAREMA"
15
2018-10-10
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
15
2018-10-09
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:3 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
9
2018-10-08
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
8
2018-10-04
Klaipėdos "ATLANTAS B" 2:5 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14
2018-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
10
2018-09-24
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6:0 Klaipėdos "SAREMA"
13
2018-09-23
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 5:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
6
2018-09-20
Klaipėdos "ATLANTAS B" 6:5 Klaipėdos FK "GRANATA"
7
2018-09-11
Klaipėdos "SAREMA" 2:9 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2018-09-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:8 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2018-09-04
Klaipėdos "SAREMA" 3:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
10
2018-08-30
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
8
2018-08-19
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:3 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7
2018-08-14
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:0 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
8
2018-08-13
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:7 Klaipėdos "SAREMA"
7
2018-08-08
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:3 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
6
2018-08-02
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 0:3 Klaipėdos "SAREMA"
6
2018-07-25
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:6 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2018-06-21
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:5 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5
2018-06-18
Klaipėdos "SAREMA" 2:7 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-11
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:9 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-10
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 0:5 Klaipėdos "SAREMA"
3
2018-06-04
Klaipėdos "SAREMA" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
3
2018-06-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 3:5 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
2
2018-05-29
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2:9 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
2
2018-05-28
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
1
2018-05-27
Klaipėdos "SAREMA" 2:1 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0