Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
9
2018-06-21
FELIŪGA 3:6 SPARTA
9
2018-06-21
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
9
2018-06-21
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:3 TITANIC-KFA
9
2018-06-21
SAREMA 3:3 FC "SUOLIUKAS"
9
2018-06-19
MEGLARAS 1:11 KLAIPĖDA CITY
9
2018-06-19
FK "JAKAI" 2:1 TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
9
2018-06-18
ELVITRANSA 3:0 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2018-06-18
KRUOPA 2:1 FOTOAPARATAS.LT
9
2018-06-18
KLAIPĖDOS UOSTAS 4:1 AGLUONA-GARANT GROUP
8
2018-06-14
FK "GRANATA" 3:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2018-06-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 0:1 SAREMA
8
2018-06-14
FC "SUOLIUKAS" 5:3 FELIŪGA
8
2018-06-13
MEMEL 1:9 KLAIPĖDOS UOSTAS
8
2018-06-13
TITANIC-KFA 2:1 MEGLARAS
8
2018-06-12
FOTOAPARATAS.LT 1:3 ELVITRANSA
8
2018-06-12
SPARTA 2:9 FK "JAKAI"
8
2018-06-12
KLAIPĖDA CITY 0:1 ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
8
2018-06-11
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 2:4 NAUTICA
8
2018-06-11
AGLUONA-GARANT GROUP 1:2 KRUOPA
8
2018-06-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0:2 VAKARŲ FRONTAS
7
2018-06-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:0 TITANIC-KFA
7
2018-06-07
FC "SUOLIUKAS" 3:3 SPARTA
7
2018-06-07
MEGLARAS 2:11 FK "GRANATA"
7
2018-06-06
SAREMA 1:4 KLAIPĖDA CITY
7
2018-06-06
FELIŪGA 1:9 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
7
2018-06-05
ELVITRANSA 4:3 AGLUONA-GARANT GROUP
7
2018-06-05
NAUTICA 5:2 FK "JAKAI"
7
2018-06-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:2 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
7
2018-06-04
KLAIPĖDOS UOSTAS 4:1 TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
7
2018-06-04
KRUOPA 2:0 MEMEL
6
2018-05-31
TITANIC-KFA 1:11 SAREMA
6
2018-05-31
FOTOAPARATAS.LT 1:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2018-05-31
FK "GRANATA" 2:2 ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
6
2018-05-30
SPARTA 3:6 NAUTICA
6
2018-05-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 2:2 FC "SUOLIUKAS"
6
2018-05-29
KLAIPĖDA CITY 5:2 FELIŪGA
6
2018-05-29
FK "JAKAI" 3:2 KLAIPĖDOS UOSTAS
6
2018-05-29
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 3:3 KRUOPA
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0:0 MEGLARAS
6
2018-05-28
AGLUONA-GARANT GROUP 1:1 VAKARŲ FRONTAS
6
2018-05-28
MEMEL 0:6 ELVITRANSA
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 5:0 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
5
2018-05-24
FELIŪGA 2:1 TITANIC-KFA
5
2018-05-24
SAREMA 2:1 FK "GRANATA"
5
2018-05-24
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8:2 SPARTA
5
2018-05-23
ELVITRANSA 1:1 TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
5
2018-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:0 AGLUONA-GARANT GROUP
5
2018-05-22
KRUOPA 1:2 FK "JAKAI"
5
2018-05-21
MEGLARAS 3:2 FOTOAPARATAS.LT
5
2018-05-21
VAKARŲ FRONTAS 7:0 MEMEL
5
2018-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS 1:3 NAUTICA
4
2018-05-17
TITANIC-KFA 1:6 FC "SUOLIUKAS"
4
2018-05-17
SPARTA 5:2 KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-05-16
MEMEL 1:8 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 1:7 SAREMA
4
2018-05-15
AGLUONA-GARANT GROUP 6:0 MEGLARAS
4
2018-05-15
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 1:0 VAKARŲ FRONTAS
4
2018-05-15
FOTOAPARATAS.LT 0:1 ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
4
2018-05-14
NAUTICA 3:2 KRUOPA
4
2018-05-14
FK "JAKAI" 2:4 ELVITRANSA
4
2018-05-14
FK "GRANATA" 1:2 FELIŪGA
3
2018-05-10
KRUOPA 3:2 KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2018-05-10
TITANIC-KFA 1:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
3
2018-05-10
KLAIPĖDA CITY 11:0 SPARTA
3
2018-05-09
SAREMA 7:0 FOTOAPARATAS.LT
3
2018-05-09
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:4 TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
3
2018-05-08
ELVITRANSA 5:2 NAUTICA
3
2018-05-08
VAKARŲ FRONTAS 3:4 FK "JAKAI"
3
2018-05-08
MEGLARAS 2:5 MEMEL
3
2018-05-07
FC "SUOLIUKAS" 4:2 FK "GRANATA"
3
2018-05-07
FELIŪGA 8:1 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3
2018-05-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0:1 AGLUONA-GARANT GROUP
1
2018-05-04
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 1:6 TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
2
2018-05-03
TITANIC-KFA 1:12 KLAIPĖDA CITY
2
2018-05-03
FK "GRANATA" 0:4 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
2
2018-05-03
KLAIPĖDOS UOSTAS 1:2 ELVITRANSA
2
2018-05-02
NAUTICA 2:1 VAKARŲ FRONTAS
2
2018-05-02
FOTOAPARATAS.LT 1:4 FELIŪGA
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0:7 FC "SUOLIUKAS"
2
2018-05-01
MEMEL 1:5 ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2
2018-05-01
FK "JAKAI" 4:6 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2018-04-30
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 8:0 MEGLARAS
2
2018-04-30
AGLUONA-GARANT GROUP 0:4 SAREMA
2
2018-04-30
SPARTA 0:2 KRUOPA
1
2018-04-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 11:1 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1
2018-04-26
TITANIC-KFA 1:2 SPARTA
1
2018-04-26
FC "SUOLIUKAS" 9:1 FOTOAPARATAS.LT
1
2018-04-25
EDM STATYBA-SENDVARIS 1:0 NAUTICA
1
2018-04-25
SAREMA 5:0 MEMEL
1
2018-04-24
MEGLARAS 1:9 FK "JAKAI"
1
2018-04-24
KLAIPĖDA CITY 2:1 FK "GRANATA"
1
2018-04-23
ELVITRANSA 0:5 KRUOPA
1
2018-04-23
FELIŪGA 1:7 AGLUONA-GARANT GROUP
1
2018-04-23
VAKARŲ FRONTAS 0:0 KLAIPĖDOS UOSTAS
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>