2018-06-21, 5 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Kevinas Drungilas, Lina Kaselytė
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:5 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
(2:2)
Klaipėdos FK "GRANATA"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Linas Šmaižys
Artūras Jakovenka
Artūras Kumpis
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Tomas Jonušas
Vilius Domarkas
Žydrūnas Janavičius
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Rolandas Vitkus
Dainius Jankus
Evaldas Karpavičius
Marius Lotužis
Dangirdas Žilinskas
Paulius Jankauskas
7 min. 0:1
Nedas Kneita
Titas Mikelis
11 min. 1:1
32 min. 1:2
Marius Bukauskas
Marius Lotužis
41 min. 2:2
55 min. 2:3
Gvidas Leliukas
89 min. 2:4
Nedas Kneita
90 min. 2:5
Marius Bukauskas
Jevgenij Slugin
Ugnius Petrikas
Vaidotas Juškus
Liudas Razma
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Gvidas Leliukas
Benas Alseika
Tomas Navardauskas
Dovydas Narkus
Simonas Pranauskas
Nedas Kneita
Gražvydas Žakys
Edvardas Vlasovas
Marius Bukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tomas Jonušas, Titas Mikelis, Nedas Kneita.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai