2018-09-06, 9 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Lukas Jonušis, Eugenijus Starostinas, Ernestas Kemėža
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:8 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(0:3)
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Jevgenij Slugin
Mindaugas Seminavičius
Vaidotas Juškus
Martynas Velyvis
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Mantas Kurapatkinas
Benas Alseika
Žygimantas Šakys
Dovydas Narkus
Gražvydas Žakys
Nedas Kneita
Mindaugas Kinčius
Simonas Pranauskas
Vytautas Zablockis
10 min. 0:1
Bohdan Mystyk
24 min. 0:2
Marius Papšys
33 min. 0:3
Marius Papšys
53 min. 0:4
Marius Papšys
67 min. 0:5
Tomas Gvazdinskas
82 min. 0:6
Marius Papšys
83 min. 0:7
Marius Papšys
87 min. 0:8
Lukas Lubauskas
Martynas Vėlyvis
90 min. 1:8
Eimantas Graželis
Jonas Latakas
Bohdan Mystyk
Ruslan Marushka
Marius Papšys
Ernestas Albrikas
Gustas Gumbaravičius
Yurii Teterenko
Vladislav Kučerov
Arnas Vismantas
Nerijus Beresna
Dovydas Šaulys
Lukas Lubauskas
Dominykas Čiesna
Martynas Bačko
Dovydas Švambaris
Tomas Gvazdinskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Tendys.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai