2018-09-06, 9 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Lukas Jonušis, Eugenijus Starostinas, Ernestas Kemėža
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1:8 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(0:3)
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Jevgenij Slugin
Mindaugas Seminavičius
Vaidotas Juškus
Martynas Velyvis
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Mantas Kurapatkinas
Benas Alseika
Žygimantas Šakys
Dovydas Narkus
Gražvydas Žakys
Nedas Kneita
Mindaugas Kinčius
Simonas Pranauskas
Vytautas Zablockis
10 min. 0:1
Bohdan Mystyk
24 min. 0:2
Marius Papšys
33 min. 0:3
Marius Papšys
53 min. 0:4
Marius Papšys
67 min. 0:5
Tomas Gvazdinskas
82 min. 0:6
Marius Papšys
83 min. 0:7
Marius Papšys
87 min. 0:8
Lukas Lubauskas
Martynas Vėlyvis
90 min. 1:8
Eimantas Graželis
Jonas Latakas
Bohdan Mystyk
Ruslan Marushka
Marius Papšys
Ernestas Albrikas
Gustas Gumbaravičius
Yurii Teterenko
Vladislav Kučerov
Arnas Vismantas
Nerijus Beresna
Dovydas Šaulys
Lukas Lubauskas
Dominykas Čiesna
Martynas Bačko
Dovydas Švambaris
Tomas Gvazdinskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Tendys.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>