2018-09-20, 6 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Orestas Abramavičius, Eimantas Rudavičius, Eugenijus Starostinas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 6:5 Klaipėdos FK "GRANATA"
(3:2)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos FK "GRANATA"
Nerijus Beresna
Paulius Kučinskis
Jonas Latakas
Gleb Son
Gustas Gumbaravičius
Tomas Gvazdinskas
Dovydas Šaulys
Eimantas Graželis
Bohdan Mytsyk
Martynas Bačko
Dovydas Švambaris
15 min. 0:1
Linas Šmaižys
Bohdan Mystyk
27 min. 1:1
Bohdan Mystyk
40 min. 2:1
41 min. 2:2
Artūras Kumpis
Dovydas Šaulys
44 min. 3:2
Bohdan Mystyk
53 min. 4:2
59 min. 4:3
Artūras Kumpis
Bohdan Mystyk
62 min. 5:3
Gustas Gumbaravičius
69 min. 6:3
81 min. 6:4
Artūras Jakovenka
82 min. 6:5
Artūras Jakovenka
Linas Kokanskas
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Žydrūnas Janavičius
Dalius Nikartas
Titas Mikelis
Artūras Kumpis
Linas Šmaižys
Mindaugas Auksorius
Eimantas Danilevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tomas Gvazdinskas, Martynas Bačko, Titas Mikelis, Jonas Latakas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>