2018-09-20, 6 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Orestas Abramavičius, Eimantas Rudavičius, Eugenijus Starostinas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 6:5 Klaipėdos FK "GRANATA"
(3:2)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos FK "GRANATA"
Nerijus Beresna
Paulius Kučinskis
Jonas Latakas
Gleb Son
Gustas Gumbaravičius
Tomas Gvazdinskas
Dovydas Šaulys
Eimantas Graželis
Bohdan Mytsyk
Martynas Bačko
Dovydas Švambaris
15 min. 0:1
Linas Šmaižys
Bohdan Mystyk
27 min. 1:1
Bohdan Mystyk
40 min. 2:1
41 min. 2:2
Artūras Kumpis
Dovydas Šaulys
44 min. 3:2
Bohdan Mystyk
53 min. 4:2
59 min. 4:3
Artūras Kumpis
Bohdan Mystyk
62 min. 5:3
Gustas Gumbaravičius
69 min. 6:3
81 min. 6:4
Artūras Jakovenka
82 min. 6:5
Artūras Jakovenka
Linas Kokanskas
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Žydrūnas Janavičius
Dalius Nikartas
Titas Mikelis
Artūras Kumpis
Linas Šmaižys
Mindaugas Auksorius
Eimantas Danilevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tomas Gvazdinskas, Martynas Bačko, Titas Mikelis, Jonas Latakas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai