2018-09-23, 13 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Simas Kaušas, Ernestas Kemėža
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 5:0 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
(2:0)
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Gražvydas Žakys
Egidijus Ragainis
Vaidotas Juškus
Martynas Velyvis
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Mantas Kurapatkinas
Benas Alseika
Žygimantas Šakys
Dovydas Narkus
Nedas Kneita
Ugnius Petrikas
Simonas Pranauskas
Marius Bukauskas
Tadas Jurkus
Martynas Vėlyvis
4 min. 1:0
Karolis Tendys
45 min. 2:0
Mantas Kurapatkinas
52 min. 3:0
(11 m.)
Karolis Tendys
78 min. 4:0
(11 m.)
Nedas Kneita
84 min. 5:0
Donatas Stankevičius
Artūras Bytautas
Dovydas Zakrevskij
Mantas Mockus
Saidas Senkus
Arvydas Trizno
Arnoldas Liutika
Mindaugas Kuhlins
Egidijus Bucevičius
Robertas Baltuonė
Artiom Lysakov
Ramūnas Bacys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Nedas Kneita.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai