2018-10-04, 8 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Orestas Abramavičius, Tomas Lavrinavičius, Mindaugas Drąsutis
Klaipėdos "ATLANTAS B" 2:5 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(2:3)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Mantas Bertašius
Bohdan Mytsyk
Dovydas Švambaris
Gintas Rakauskas
Eimantas Graželis
Tomas Gvazdinskas
Gleb Son
Jonas Latakas
Yurii Zakharkiv
Gintas Rakauskas
18 min. 1:0
25 min. 1:1
Mindaugas Žemaitaitis
27 min. 1:2
Mindaugas Žemaitaitis
Yurii Zakharkiv
33 min. 2:2
43 min. 2:3
Mindaugas Žemaitaitis
63 min. 2:4
Vytautas Žukauskas
84 min. 2:5
Artūras Mosejevas
Edvinas Razutis
Tadas Balčiūnas
Maksim Jegorov
Artūras Mosejevas
Deividas Peištaras
Mindaugas Žemaitaitis
Zigmantas Butkus
Marius Valskis
Marius Komovas
Audrius Tolis
Vytautas Žukauskas
Kostas Skarbalius
Darius Grigaitis
Kazimieras Žutautas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Bohdan Mystyk.
Raudonos kortelės : Yurii Zakharkiv.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai