2018-10-08, 9 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Giedrius Zaniauskas, Kevinas Drungilas
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14:3 Klaipėdos FK "GRANATA"
(3:1)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos FK "GRANATA"
Edvinas Razutis
Maksim Jegorov
Artūras Mosejevas
Robertas Tranas
Mindaugas Žemaitaitis
Ignas Tamašauskas
Marius Valskis
Vytautas Žukauskas
Giedrius Simonavičius
Kostas Skarbalius
Arnoldas Nausėdas
Marius Komovas
Kazimieras Žutautas
Mindaugas Žemaitaitis
18 min. 1:0
21 min. 1:1
Tomas Jonušas
Marius Valskis
39 min. 2:1
Mindaugas Žemaitaitis
44 min. 3:1
Marius Valskis
49 min. 4:1
Vytautas Žukauskas
51 min. 5:1
Marius Valskis
52 min. 6:1
Mindaugas Žemaitaitis
58 min. 7:1
66 min. neįmuštas
11 m. baudinys
Artūras Kumpis
Vytautas Žukauskas
67 min. 8:1
Vytautas Žukauskas
70 min. 9:1
Marius Valskis
78 min. neįmuštas
11 m. baudinys
Edvinas Razutis
78 min. 10:1
Įvartis į savo vartus
79 min. 10:2
Artūras Mosejevas
81 min. 11:2
82 min. 11:3
Artūras Kumpis
Marius Komovas
85 min. 12:3
Arnoldas Nausėdas
87 min. 13:3
Vytautas Žukauskas
89 min. 14:3
Mantas Mineika
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Tomas Jonušas
Andrius Rakauskas
Artūras Kumpis
Emmanuel Obasi
Linas Šmaižys
Dainius Jankus
Vitalijus Daraškevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>