2018-10-10, 15 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Giedrius Zaniauskas, Tomas Lavrinavičius, Ramūnas Narvilas
Klaipėdos FK "GRANATA" 1:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
(1:0)
Klaipėdos FK "GRANATA"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Mantas Mineika
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Tomas Jonušas
Andrius Rakauskas
Artūras Kumpis
Emmanuel Obasi
Paulius Jankauskas
Linas Šmaižys
Vitalijus Daraškevičius
Žydrūnas Janavičius
Dalius Nikartas
Emmanuel Obasi
45 min. 1:0
79 min. 1:1
Benas Alseika
86 min. 1:2
Ugnius Petrikas
Mindaugas Seminavičius
Ugnius Petrikas
Vaidotas Juškus
Martynas Velyvis
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Benas Alseika
Dovydas Narkus
Nedas Kneita
Gražvydas Žakys
Simonas Pranauskas
Gvidas Leliukas
Vytautas Zablockis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Paulius Jankauskas, Vytautas Zablockis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>