2018-10-12, 13 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Kevinas Drungilas, Mindaugas Drąsutis
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4:5 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(0:3)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Edvinas Razutis
Maksim Jegorov
Artūras Mosejevas
Zigmantas Butkus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Ignas Tamašauskas
Edgaras Jokūbaitis
Kostas Skarbalius
Darius Grigaitis
Kazimieras Žutautas
16 min. 0:1
Marius Papšys
28 min. 0:2
Marius Papšys
39 min. 0:3
Marius Papšys
57 min. 0:4
Marius Papšys
Maksim Jegorov
59 min. 1:4
Audrius Tolis
77 min. 2:4
Maksim Jegorov
80 min. 3:4
82 min. 3:5
Marius Papšys
Marius Valskis
86 min. 4:5
Eimantas Graželis
Bohdan Mytsyk
Marius Papšys
Martynas Bačko
Tomas Gvazdinskas
Deividas Šiuša
Vladislav Kučerov
Jonas Latakas
Justas Vainikaitis
Arnas Vismantas
Gintas Rakauskas
Dovydas Švambaris

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Tamašauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai