2018-05-28, 2 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Lukas Jonušis, Kevinas Drungilas, Lina Kaselytė
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
(1:0)
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Rungtynių eiga
Klaipėdos FK "GRANATA"
Andrius Puotkalis
Egidijus Bucevičius
Žilvinas Kymantas
Arvydas Trizno
Aurimas Barsteika
Dovydas Zakrevskij
Vilius Čižauskas
Donatas Stankevičius
Vilius Jurčius
Ramūnas Ruibys
Artiom Lysakov
Robertas Žižys
Romas Stonys
Vilius Čižauskas
39 min. 1:0
Artiom Lysakov
52 min. 2:0
58 min.
neįmuštas
11 m. baudinys
Tomas Jonušas
Vilius Čižauskas
67 min. 3:0
Aurimas Barsteika
70 min. 4:0
Linas Šmaižys
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Tomas Jonušas
Dmitrij Šurajev
Dalius Nikartas
Vilius Domarkas
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Rolandas Vitkus
Egidijus Martinkus
Šarūnas Badaras
Žydrūnas Janavičius
Paulius Jankauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Puotkalis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai