2018-06-04, 3 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Eugenijus Starostinas, Martynas Matūza
Klaipėdos "SAREMA" 4:0 Klaipėdos FK "GRANATA"
(0:0)
Klaipėdos "SAREMA"
Rungtynių eiga
Klaipėdos FK "GRANATA"
Tomas Domarkas
Rokas Girtautas
Karolis Kelpšas
Karolis Rokas
Scott Palmer
Edgar Dorogavcev
Paulius Lukoševičius
Donatas Žičkus
Ramūnas Narvilas
Andrius Jotko
Jurij Miruta
Donatas Montvidas
Vytautas Laurinaitis
Jurij Miruta
Lukas Kereišis
Lukas Jonušis
Chadie Naeim
Karolis Kelpšas
51 min. 1:0
Karolis Kelpšas
63 min. 2:0
Karolis Kelpšas
74 min. 3:0
Donatas Montvidas
89 min. 4:0
Egidijus Martinkus
Linas Šmaižys
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Tomas Jonušas
Dalius Nikartas
Vilius Domarkas
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Rolandas Vitkus
Žydrūnas Janavičius
Paulius Jankauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Montvidas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai