2018-06-11, 4 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Simas Kaušas, Timur Cyvaniuk
Klaipėdos FK "GRANATA" 2:9 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(1:4)
Klaipėdos FK "GRANATA"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Linas Šmaižys
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Tomas Jonušas
Žydrūnas Janavičius
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Rolandas Vitkus
Dainius Jankus
12 min. 0:1
Vytautas Žukauskas
17 min. 0:2
Vytautas Žukauskas
21 min. 0:3
Vytautas Žukauskas
25 min. 0:4
Arnoldas Nausėdas
Žydrūnas Janavičius
30 min. 1:4
65 min. 1:5
Artūras Kurbangalijevas
73 min. 1:6
Edvinas Razutis
75 min. 1:7
Artūras Kurbangalijevas
Titas Mikelis
79 min. 2:7
81 min. 2:8
Edvinas Razutis
87 min. 2:9
Vytautas Žukauskas
Edvinas Razutis
Vilius Ignatavičius
Maksim Jegorov
Robertas Tranas
Kostas Skarbalius
Arnoldas Nausėdas
Edgaras Jokūbaitis
Artūras Kurbangalijevas
Vytautas Žukauskas
Giedrius Simonavičius
Dovidas Paliulis
Domantas Kairys
Valdas Žalneravičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
KLAIPĖDOS FM - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY B - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
3 turas.

21.00
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA - NAUTICA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 1 3
2. KELPA 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 1 3
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
9. SAREMA 1 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. LCC MOOSE FC 1 3
2. KRUOPA 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 0 0
4. STOGANDRA 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>