2018-06-28, 10 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
FK "GRANATA" 2:2 ELVITRANSA
(2:1)
FK "GRANATA"
Rungtynių eiga
ELVITRANSA
Linas Kokanskas
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Linas Šmaižys
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Nerijus Paulauskas
Tomas Jonušas
Evaldas Karpavičius
Kęstutis Ivaškevičius
Artūras Kumpis
3 min. 0:1
Kasparas Karalis
Kęstutis Ivaškevičius
22 min. 1:1
Tomas Jonušas
26 min. 2:1
38 min. 2:2
Mantas Razonas
Deividas Fidorovas
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitais Marozas
Marius Narušis
Mantas Razonas
Remigijus Venckus
Nerijus Čiuprinskas
Dalius Pinskas
Dovydas Narkus
Kasparas Karalis
Aurimas Bugys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Titas Mikelis, Dovydas Narkus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
KLAIPĖDOS FM - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY B - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
3 turas.

21.00
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA - NAUTICA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 1 3
2. KELPA 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 1 3
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
9. SAREMA 1 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. LCC MOOSE FC 1 3
2. KRUOPA 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 0 0
4. STOGANDRA 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>