2018-07-04, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Simas Kaušas
VAKARŲ FRONTAS 2:2 FOTOAPARATAS.LT
(2:1)
VAKARŲ FRONTAS
Rungtynių eiga
FOTOAPARATAS.LT
Erikas Mockus
Romas Stonys
Vytautas Baltmiškis
Arūnas Beinartas
Valerijus Žukovas
Vaidotas Janulionis
Vytautas Urba
Artūras Žebrauskas
Lukas Šarkauskis
Giedrius Jurevičius
Osvaldas Deringis
Oleg Vodolazskij
Vytautas Baltmiškis
5 min. 1:0
Linas Kirila
27 min. 2:0
30 min. 2:1
Tadas Dirgėlas
48 min. 2:2
Paulius Kučinskis
Mindaugas Vaišys
Tadas Dirgėlas
Aleksandras Ivanovas
Karolis Daugėla
Artūras Iljinas
Martynas Širvinskas
Paulius Kučinskis
Karolis Jocys
Dainius Žvirblis
Romualdas Žukauskas
Vitalis Bieliauskas
Nerijus Dumša
Aleksandras Nazarovas
Aleksandr Fiodorov

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Artūras Iljinas, Aleksandras Ivanovas, Osvaldas Deringis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
FK "ŽEBENKŠTIS" - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

19.00
LCC MOOSE FC - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
LCC salė (Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 1 3
2. KELPA 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 1 3
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
9. SAREMA 1 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. LCC MOOSE FC 1 3
2. KRUOPA 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 0 0
4. STOGANDRA 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>