2018-05-07, 3 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Giedrius Zaniauskas
FC "SUOLIUKAS" 4:2 FK "GRANATA"
(1:0)
FC "SUOLIUKAS"
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Simas Kaušas
Šarūnas Genčius
Žygimantas Šakys
Eduard Smirnov
Anton Ananjev
Vilius Mišeika
Artiom Drozdov
Eduard Smirnov
17 min. 1:0
Šarūnas Genčius
32 min. 2:0
Edgar Dorogavcev
35 min. 3:0
Šarūnas Genčius
44 min. 4:0
46 min. 4:1
Tomas Jonušas
59 min. 4:2
Tomas Jonušas
Linas Kokanskas
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Dalius Nikartas
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Nerijus Paulauskas
Tomas Jonušas
Ramūnas Gracas
Egidijus Martinkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Anton Ananjev, Ramūnas Gracas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0