2018-05-31, 6 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
FK "GRANATA" 2:2 ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
(1:0)
FK "GRANATA"
Rungtynių eiga
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Linas Kokanskas
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Marius Lotužis
Linas ŠmaiŽys
Dalius Nikartas
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Nerijus Paulauskas
Tomas Jonušas
Evaldas Karpavičius
Egidijus Martinkus
Nerijus Paulauskas
24 min. 1:0
35 min. 1:1
Valentinas Rumiancevas
46 min. 1:2
(11 m.)
Vilius Jurčius
Tomas Jonušas
49 min. 2:2
Modestas Norkevičius
Vilius JurčiusAurimas Barsteika
Ernestas Ručinskas
Lukas Nedzinskas
Markas Martinas Šuika
Vilius Šiburkis
Aleksas Šiburkis
Vilius Zaleckis
Tomas Zubė
Audrius Sutkus
Valdas Bulvydas
Valentinas Rumiancevas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Titas Mikelis, Linas Šmaižys, Lukas Nedzinskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0