2018-06-07, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
MEGLARAS 2:11 FK "GRANATA"
(0:6)
MEGLARAS
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Georgij Štukov
Artūras Stučys
Aurimas Tamkevičius
Deivydas Balčiūnas
Vygandas Burškys
Arūnas Šilgalis
Žydrūnas Janavičius
Sijandas Plečkaitis
Aleksandr Ševelkov
Roman Kononov
1 min. 0:1
Evaldas Misiūnas
7 min. 0:2
Kęstutis Ivaškevičius
8 min. 0:3
Tomas Jonušas
21 min. 0:4
Kęstutis Ivaškevičius
23 min. 0:5
Artūras Jakovenka
25 min. 0:6
Tomas Jonušas
34 min. 0:7
Titas Mikelis
34 min. 0:8
Danius Jankus
37 min. 0:9
Kęstutis Ivaškevičius
44 min. 0:10
Tomas Jonušas
Deividas Balčiūnas
45 min. 1:10
49 min. 1:11
Artūras Jakovenka
Žydrūnas Janavičius
52 min. 2:11
Egidijus Martinkus
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Marius Lotužis
Dalius Nikartas
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Nerijus Paulauskas
Dainius Jankus
Tomas Jonušas
Evaldas Karpavičius
Kęstutis Ivaškevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
FK "ŽEBENKŠTIS" - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

19.00
LCC MOOSE FC - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
LCC salė (Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 1 3
2. KELPA 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
9. SAREMA 1 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. LCC MOOSE FC 1 3
2. KRUOPA 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 0 0
4. STOGANDRA 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>