2018-06-07, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
MEGLARAS 2:11 FK "GRANATA"
(0:6)
MEGLARAS
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Georgij Štukov
Artūras Stučys
Aurimas Tamkevičius
Deivydas Balčiūnas
Vygandas Burškys
Arūnas Šilgalis
Žydrūnas Janavičius
Sijandas Plečkaitis
Aleksandr Ševelkov
Roman Kononov
1 min. 0:1
Evaldas Misiūnas
7 min. 0:2
Kęstutis Ivaškevičius
8 min. 0:3
Tomas Jonušas
21 min. 0:4
Kęstutis Ivaškevičius
23 min. 0:5
Artūras Jakovenka
25 min. 0:6
Tomas Jonušas
34 min. 0:7
Titas Mikelis
34 min. 0:8
Danius Jankus
37 min. 0:9
Kęstutis Ivaškevičius
44 min. 0:10
Tomas Jonušas
Deividas Balčiūnas
45 min. 1:10
49 min. 1:11
Artūras Jakovenka
Žydrūnas Janavičius
52 min. 2:11
Egidijus Martinkus
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Marius Lotužis
Dalius Nikartas
Andrius Rakauskas
Titas Mikelis
Nerijus Paulauskas
Dainius Jankus
Tomas Jonušas
Evaldas Karpavičius
Kęstutis Ivaškevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai