2018-06-11, 8 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 2:4 NAUTICA
(0:2)
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
Rungtynių eiga
NAUTICA
Gediminas Venckus
Pavelas Domas
Benas Kentra
Artūras Televičius
Rimvydas Vaičius
Edgaras Jokūbaitis
Artūras Grinčikas
Arvydas Urbonas
Ramūnas Bacys
22 min. 0:1
Andrius Gedgaudas
30 min. 0:2
Kiril Čiupalov
45 min. 0:3
Kiril Čiupalov
Ramūnas Bacys
47 min. 1:3
55 min. 1:4
Mindaugas Kinčius
Edgaras Jokūbaitis
57 min. 2:4
Sergej Solovjov
Artiom Korotjich
German Michno
Edmundas Gaigalas
Kiril Čiupalov
Timur Cyvaniuk
Mindaugas Kinčius
Eduard Fedorenko
Aleksej Lyskov
Andrius Gedgaudas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai