2018-06-12, 8 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
FOTOAPARATAS.LT 1:3 ELVITRANSA
(1:1)
FOTOAPARATAS.LT
Rungtynių eiga
ELVITRANSA
Karolis Daugėla
Tadas Dirgėlas
Aleksandras Ivanovas
Artūras Iljinas
Martynas Širvinskas
Paulius Kučinskis
Karolis Jocys
Dainius Žvirblis
Romualdas Žukauskas
Nerijus Dumša
Donatas Pancerovas
Modestas Gedrimas
Dainius Šablinskas
11 min. 0:1
Dovydas Narkus
Artūras Iljinas
20 min. 1:1
34 min. 1:2
Nerijus Šliogeris
57 min. 1:3
Mantas Razonas
Deividas Fidorovas
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Marius Narušis
Mantas Razonas
Rokas Markauskas
Elijus Vilimas
Remigijus Venckus
Nerijus Čiuprinskas
Dovydas Narkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Romualdas Žukauskas, Remigijus Venckus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai