KLAIPĖDOS MIESTO 8X8 FUTBOLO PIRMENYBIŲ TURNYRINĖ LENTELĖ
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 11 1 2 75:18 57 34
2. SAREMA 13 10 2 1 60:14 46 32
3. NAUTICA 14 10 2 2 54:29 25 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 10 1 2 107:21 86 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 9 4 1 64:33 31 31
6. FK "JAKAI" 14 10 0 4 58:36 22 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 8 3 3 52:25 27 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 8 2 4 42:30 12 26
9. ELVITRANSA 14 8 2 4 36:36 0 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 8 1 4 46:31 15 25
11. KRUOPA 15 8 1 6 37:39 -2 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 7 1 6 53:27 26 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 6 3 5 41:29 12 21
14. FK "GRANATA" 14 5 3 6 35:31 4 18
15. SPARTA 14 5 1 8 36:59 -23 16
16. FELIŪGA 13 4 2 7 32:50 -18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 3 3 6 21:38 -17 12
18. MEGLARAS 15 1 2 12 18:97 -79 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 1 1 12 15:53 -38 4
20. MEMEL 15 1 1 13 17:74 -57 4
21. TITANIC-KFA 14 1 0 13 20:83 -63 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 0 2 13 12:77 -65 2
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai