FC "SUOLIUKAS"
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
47 (vid. 5.88)
ĮMUŠTA
33 (vid. 4.13)
PRALEISTA
14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevŠarūnas GenčiusVilius MišeikaAnton AnanjevŽygimantas Šakys
18 įvarč.15 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
18
0
0
  Šarūnas Genčius
15
1
0
  Vilius Mišeika
7
0
0
  Anton Ananjev
5
0
0
  Žygimantas Šakys
4
0
0
  Tomas Šniauka
3
0
0
  Donatas Žičkus
3
0
0
  Viktor Zujev
2
0
0
  Arvydas Dapkus
2
0
0
  Andrej Smyslov
2
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Sergej Smyslov
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Donatas Montvidas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS"
3:2
KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC
5:6
FC "SUOLIUKAS"
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS"
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-14
MEMEL
3:10
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS"
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-01-07
KRUOPA
5:3
FC "SUOLIUKAS"
8
2019-01-17
FC "SUOLIUKAS"
9:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
9
2019-01-25
STOGANDRA
6:6
FC "SUOLIUKAS"
Ketvirtfinalis
2019-01-31
SPARTA
3:7
FC "SUOLIUKAS"
Pusfinalis
2019-02-05
FK "GRANATA"
3:7
FC "SUOLIUKAS"
Finalas
2019-02-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai