FC "SUOLIUKAS"
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
47 (vid. 5.88)
ĮMUŠTA
33 (vid. 4.13)
PRALEISTA
14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevŠarūnas GenčiusVilius MišeikaAnton AnanjevŽygimantas Šakys
18 įvarč.15 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
18
0
0
  Šarūnas Genčius
15
1
0
  Vilius Mišeika
7
0
0
  Anton Ananjev
5
0
0
  Žygimantas Šakys
4
0
0
  Tomas Šniauka
3
0
0
  Donatas Žičkus
3
0
0
  Viktor Zujev
2
0
0
  Arvydas Dapkus
2
0
0
  Andrej Smyslov
2
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Sergej Smyslov
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Donatas Montvidas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS"
3:2
KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC
5:6
FC "SUOLIUKAS"
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS"
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-14
MEMEL
3:10
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS"
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-01-07
KRUOPA
5:3
FC "SUOLIUKAS"
8
2019-01-17
FC "SUOLIUKAS"
9:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
9
2019-01-25
STOGANDRA
6:6
FC "SUOLIUKAS"
Ketvirtfinalis
2019-01-31
SPARTA
3:7
FC "SUOLIUKAS"
Pusfinalis
2019-02-05
FK "GRANATA"
3:7
FC "SUOLIUKAS"
Finalas
2019-02-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

19.00
MEGLARAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.05
FC "SUOLIUKAS" - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

21.10
FK "GRANATA" - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FELIŪGA 9 18
8. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
9. KRUOPA 9 18
10. SAREMA 8 17
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 9 6
16. MOSĖDIS 9 6
17. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
18. FOTOAPARATAS.LT 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai