FC "SUOLIUKAS"
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
29 (vid. 5.80)
ĮMUŠTA
19 (vid. 3.80)
PRALEISTA
10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas GenčiusEdgar DorogavcevAnton AnanjevŽygimantas ŠakysDonatas Žičkus
10 įvarč.8 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Šarūnas Genčius
10
0
0
  Edgar Dorogavcev
8
0
0
  Anton Ananjev
3
1
0
  Žygimantas Šakys
2
0
0
  Donatas Žičkus
2
0
0
  Tomas Šniauka
1
1
0
  Arvydas Dapkus
1
0
0
  Vilius Mišeika
1
0
0
  Andrej Smyslov
1
0
1
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Viktor Zujev
0
0
0
  Sergej Smyslov
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Donatas Montvidas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (5)
Turas
Data
Rezultatas
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS"
3:2
KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC
5:6
FC "SUOLIUKAS"
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS"
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-14
MEMEL
3:10
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS"
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
7
2019-01-07
20.00
KRUOPA
-
FC "SUOLIUKAS"

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>