FK "GRANATA"
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
61 (vid. 6.78)
ĮMUŠTA
48 (vid. 5.33)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas LukošiusTomas JonušasEdvinas GirdenisArtūras KumpisTitas Mikelis
16 įvarč.15 įvarč.13 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Žilvinas Lukošius
16
0
0
  Tomas Jonušas
15
0
0
  Edvinas Girdenis
13
1
0
  Artūras Kumpis
8
1
0
  Titas Mikelis
5
1
0
  Robertas Kazbaris
4
0
0
  Paulius Kriščiūnas
4
0
0
  Artūras Jakovenka
4
0
0
  Evaldas Karpavičius
2
0
0
  Dalius Nikartas
1
0
0
  Linas Kokanskas
1
0
0
  Linas Šmaižys
0
0
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Šarūnas Badaras
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Nerijus Paulauskas
0
0
0
  Vitalijus Taraškevičius
0
0
0
  Evaldas Misiūnas
0
1
0
  Harijus Uselis
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
FK "GRANATA"
11:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2018-11-23
FK "GRANATA"
13:7
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2018-11-30
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:4
FK "GRANATA"
4
2018-12-06
FK "GRANATA"
7:5
KLAIPĖDA CITY B
5
2018-12-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:2
FK "GRANATA"
6
2018-12-20
FK "GRANATA"
4:12
SPARTA
7
2019-01-07
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:11
FK "GRANATA"
9
2019-01-24
FK "GRANATA"
5:2
NAUTICA
Ketvirtfinalis
2019-01-31
STOGANDRA
5:9
FK "GRANATA"
Pusfinalis
2019-02-05
FK "GRANATA"
3:7
FC "SUOLIUKAS"
del III vietos
2019-02-16
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>