FK "GRANATA"
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
57 (vid. 7.13)
ĮMUŠTA
45 (vid. 5.63)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas LukošiusTomas JonušasEdvinas GirdenisArtūras KumpisTitas Mikelis
16 įvarč.15 įvarč.13 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Žilvinas Lukošius
16
0
0
  Tomas Jonušas
15
0
0
  Edvinas Girdenis
13
1
0
  Artūras Kumpis
8
1
0
  Titas Mikelis
5
1
0
  Robertas Kazbaris
4
0
0
  Paulius Kriščiūnas
4
0
0
  Artūras Jakovenka
4
0
0
  Evaldas Karpavičius
2
0
0
  Dalius Nikartas
1
0
0
  Linas Kokanskas
1
0
0
  Linas Šmaižys
0
0
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Šarūnas Badaras
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Nerijus Paulauskas
0
0
0
  Vitalijus Taraškevičius
0
0
0
  Evaldas Misiūnas
0
1
0
  Harijus Uselis
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
FK "GRANATA"
11:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2018-11-23
FK "GRANATA"
13:7
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2018-11-30
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:4
FK "GRANATA"
4
2018-12-06
FK "GRANATA"
7:5
KLAIPĖDA CITY B
5
2018-12-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:2
FK "GRANATA"
6
2018-12-20
FK "GRANATA"
4:12
SPARTA
7
2019-01-07
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:11
FK "GRANATA"
9
2019-01-24
FK "GRANATA"
5:2
NAUTICA
Ketvirtfinalis
2019-01-31
STOGANDRA
5:9
FK "GRANATA"
Pusfinalis
2019-02-05
FK "GRANATA"
3:7
FC "SUOLIUKAS"
del III vietos
2019-02-16
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
7
2020-07-20
21.10
FK "GRANATA"
-
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
FELIŪGA - FK MOSĖDIS

21.10
5 turas
NEWLINK.LT - KFA-FC NEPTŪNAS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. FK MOSĖDIS 5 9
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FC "SUOLIUKAS" 4 7
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
9. FK SMK 5 6
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FK PLIUSAS 5 3
13. FELIŪGA 4 0
14. NEWLINK.LT 3 0
15. VAKARŲ FRONTAS 5 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015