MEGLARAS-DANĖS PERLAS
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
25 (vid. 3.13)
ĮMUŠTA
59 (vid. 7.38)
PRALEISTA
-34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aleksandr ŠevelkovNerijus ButkusMindaugas KuiteklisVygandas BurškysDeividas Balčiūnas
9 įvarč.7 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Aleksandr Ševelkov
9
1
0
  Nerijus Butkus
7
0
0
  Deividas Balčiūnas
3
0
0
  Vygandas Burškys
3
0
0
  Mindaugas Kuiteklis
3
0
0
  Roman Kononov
2
0
0
  Aurimas Tamkevičius
2
0
0
  Ruslan Ašurov
1
0
0
  Ilja Petrov
1
0
0
  Mantas Pakalniškis
1
0
0
  Arūnas Šilgalis
1
0
0
  Artūras Stučys
1
0
1
  Lukas Jonušis
1
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0
  Konstantin Šeremetov
0
0
0
  Vaidas Skripkauskas
0
0
0
  Aleksey Limanets
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Laurynas Vilkas
0
0
0
  Sijandas Plečkaitis
0
0
0
  Žydrūnas Janavičius
0
0
0
  Georgij Štukov
0
0
0
  Jevgenij Garoška
0
0
0
  Lev Gomeniuk
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:4
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
2
2018-11-25
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
1:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2018-11-30
KLAIPĖDA CITY B
6:3
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
4
2018-12-09
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2018-12-14
SPARTA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
8
2018-12-19
NAUTICA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
7
2019-01-07
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:11
FK "GRANATA"
9
2019-01-22
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T.-1/8
2019-01-28
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
4:3
MEMEL
M.T. 1/4
2019-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS
10:6
MEGLARAS-DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai