MEGLARAS-DANĖS PERLAS
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
25 (vid. 3.13)
ĮMUŠTA
59 (vid. 7.38)
PRALEISTA
-34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aleksandr ŠevelkovNerijus ButkusMindaugas KuiteklisVygandas BurškysDeividas Balčiūnas
9 įvarč.7 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Aleksandr Ševelkov
9
1
0
  Nerijus Butkus
7
0
0
  Deividas Balčiūnas
3
0
0
  Vygandas Burškys
3
0
0
  Mindaugas Kuiteklis
3
0
0
  Roman Kononov
2
0
0
  Aurimas Tamkevičius
2
0
0
  Ruslan Ašurov
1
0
0
  Ilja Petrov
1
0
0
  Mantas Pakalniškis
1
0
0
  Arūnas Šilgalis
1
0
0
  Artūras Stučys
1
0
1
  Lukas Jonušis
1
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0
  Konstantin Šeremetov
0
0
0
  Vaidas Skripkauskas
0
0
0
  Aleksey Limanets
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Laurynas Vilkas
0
0
0
  Sijandas Plečkaitis
0
0
0
  Žydrūnas Janavičius
0
0
0
  Georgij Štukov
0
0
0
  Jevgenij Garoška
0
0
0
  Lev Gomeniuk
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:4
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
2
2018-11-25
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
1:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2018-11-30
KLAIPĖDA CITY B
6:3
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
4
2018-12-09
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2018-12-14
SPARTA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
8
2018-12-19
NAUTICA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
7
2019-01-07
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:11
FK "GRANATA"
9
2019-01-22
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T.-1/8
2019-01-28
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
4:3
MEMEL
M.T. 1/4
2019-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS
10:6
MEGLARAS-DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
ELVITRANSA - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
18 turas.

21.10
PORT MARE - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 19 43
5. KLAIPĖDA CITY 19 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 18 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 30
10. KRUOPA 19 29
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
12. ELVITRANSA 18 26
13. VAKARŲ FRONTAS 19 24
14. FELIŪGA 19 24
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 22
16. MOSĖDIS 19 9
17. MEMEL 19 9
18. FOTOAPARATAS.LT 19 8
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai