TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
41 (vid. 5.13)
ĮMUŠTA
46 (vid. 5.75)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas ŽiukasAndrius GedgaudasTadas KarinauskasEdgaras JokūbaitisAivaras Umantas
9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tomas Žiukas
9
0
0
  Andrius Gedgaudas
8
0
0
  Tadas Karinauskas
8
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
6
0
1
  Aivaras Umantas
4
0
1
  Saidas Senkus
3
0
0
  Mindaugas Kuhlins
3
0
0
  Andrius Puotkalis
2
0
0
  Vaidas Stankus
2
0
0
  Romualdas Žukauskas
1
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Martynas Macas
0
0
0
  Artūras Televičius
0
0
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Paulius Lukoševičius
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Artūras Grinčikas
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Benas Kentra
0
0
0
  Pavelas Domas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDA CITY B
7:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2018-11-29
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:9
SPARTA
4
2018-12-09
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2018-12-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:2
FK "GRANATA"
7
2019-01-11
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
8
2019-01-14
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2019-01-17
NAUTICA
11:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-01-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
M.T. 1/4
2019-02-01
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:8
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
2
2019-11-24
15.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
SPARTA
3
2019-11-28
21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0