TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
41 (vid. 5.13)
ĮMUŠTA
46 (vid. 5.75)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas ŽiukasAndrius GedgaudasTadas KarinauskasEdgaras JokūbaitisAivaras Umantas
9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tomas Žiukas
9
0
0
  Andrius Gedgaudas
8
0
0
  Tadas Karinauskas
8
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
6
0
1
  Aivaras Umantas
4
0
1
  Saidas Senkus
3
0
0
  Mindaugas Kuhlins
3
0
0
  Andrius Puotkalis
2
0
0
  Vaidas Stankus
2
0
0
  Romualdas Žukauskas
1
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Martynas Macas
0
0
0
  Artūras Televičius
0
0
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Paulius Lukoševičius
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Artūras Grinčikas
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Benas Kentra
0
0
0
  Pavelas Domas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDA CITY B
7:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2018-11-29
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:9
SPARTA
4
2018-12-09
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2018-12-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:2
FK "GRANATA"
7
2019-01-11
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
8
2019-01-14
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2019-01-17
NAUTICA
11:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-01-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
M.T. 1/4
2019-02-01
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:8
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
FC "SUOLIUKAS" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
KRUOPA - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. SAREMA 1 3
3. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
4. KLAIPĖDA CITY 1 1
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. FELIŪGA 0 0
7. FOTOAPARATAS.LT 0 0
8. MEGLARAS 0 0
9. MOSĖDIS 0 0
10. FK "GRANATA" 0 0
11. KRUOPA 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. FC "SUOLIUKAS" 0 0
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
15. ELVITRANSA 0 0
16. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
17. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
18. VAKARŲ FRONTAS 0 0
19. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
20. MEMEL 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai