KLAIPĖDA CITY B
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
48 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
35 (vid. 4.38)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktor KlesčionokRoman AbrašinMarius PrišmontasViačeslav ČiumačenkoJevgenij Bulbenkov
10 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
10
0
0
  Roman Abrašin
10
1
0
  Marius Prišmontas
6
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
6
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
5
0
0
  Andrej Srokin
5
0
0
  Vaidotas Juškus
3
0
0
  Roman Dorofejev
2
0
0
  Anton Archipov
2
0
0
  Viktor Novičenkin
1
0
0
  Andrius Seniūnas
1
0
0
  Jevgenij Novičenkin
1
0
0
  Volodymir Maksimenko
0
0
0
  Mark Rybakov
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Sergej Jakovlev
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Laurynas Plačas
0
0
0
  Oleg Romančiuk
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDA CITY B
7:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2018-11-20
SPARTA
9:3
KLAIPĖDA CITY B
3
2018-11-30
KLAIPĖDA CITY B
6:3
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
4
2018-12-06
FK "GRANATA"
7:5
KLAIPĖDA CITY B
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B
4:2
NAUTICA
6
2018-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:8
KLAIPĖDA CITY B
7
2019-01-10
KLAIPĖDA CITY B
9:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:6
KLAIPĖDA CITY B
Ketvirtfinalis
2019-02-01
KRUOPA
0:1
KLAIPĖDA CITY B
Pusfinalis
2019-02-06
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:1
KLAIPĖDA CITY B
Finalas
2019-02-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai