KLAIPĖDA CITY B
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
48 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
35 (vid. 4.38)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Roman AbrašinViktor KlesčionokMarius PrišmontasViačeslav ČiumačenkoAndrej Srokin
10 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
10
0
0
  Roman Abrašin
10
1
0
  Marius Prišmontas
6
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
6
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
5
0
0
  Andrej Srokin
5
0
0
  Vaidotas Juškus
3
0
0
  Roman Dorofejev
2
0
0
  Anton Archipov
2
0
0
  Viktor Novičenkin
1
0
0
  Andrius Seniūnas
1
0
0
  Jevgenij Novičenkin
1
0
0
  Volodymir Maksimenko
0
0
0
  Mark Rybakov
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Sergej Jakovlev
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Laurynas Plačas
0
0
0
  Oleg Romančiuk
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDA CITY B
7:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2018-11-20
SPARTA
9:3
KLAIPĖDA CITY B
3
2018-11-30
KLAIPĖDA CITY B
6:3
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
4
2018-12-06
FK "GRANATA"
7:5
KLAIPĖDA CITY B
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B
4:2
NAUTICA
6
2018-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:8
KLAIPĖDA CITY B
7
2019-01-10
KLAIPĖDA CITY B
9:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:6
KLAIPĖDA CITY B
Ketvirtfinalis
2019-02-01
KRUOPA
0:1
KLAIPĖDA CITY B
Pusfinalis
2019-02-06
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:1
KLAIPĖDA CITY B
Finalas
2019-02-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>