KLAIPĖDOS UOSTAS
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
58 (vid. 7.25)
ĮMUŠTA
24 (vid. 3.00)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Eimantas RudavičiusJurij TimanovJulius MockusTadas JaugelavičiusOrestas Abramavičius
16 įvarč.14 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Eimantas Rudavičius
16
0
0
  Jurij Timanov
14
0
0
  Julius Mockus
11
0
0
  Tadas Jaugelavičius
7
1
0
  Robertas Baltuonė
6
1
0
  Orestas Abramavičius
6
0
0
  Mindaugas Tilvikas
3
0
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Egidijus Bucevičius
2
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Žydrūnas Karpis
1
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Mantas Mažionis
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Saulius Ašmontas
0
0
0
  Edvinas Kateiva
0
0
0
  Andrius Dačkus
0
0
0
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
10:4
SPARTA
2
2018-11-25
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
1:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2018-11-30
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:4
FK "GRANATA"
4
2018-12-06
NAUTICA
0:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-12-13
KLAIPĖDOS UOSTAS
14:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2018-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:6
KLAIPĖDA CITY B
9
2019-01-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
Ketvirtfinalis
2019-01-28
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
AGLUONA-GARANT GROUP
Pusfinalis
2019-02-06
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:1
KLAIPĖDA CITY B
del III vietos
2019-02-16
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

19.00
FK "GRANATA" - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.05
PORT MARE - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
FELIŪGA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. FC "SUOLIUKAS" 1 3
2. NAUTICA 1 3
3. SAREMA 1 3
4. KRUOPA 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 1 1
6. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
7. MEGLARAS 0 0
8. MOSĖDIS 0 0
9. FK "GRANATA" 0 0
10. FELIŪGA 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
14. ELVITRANSA 0 0
15. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
16. VAKARŲ FRONTAS 0 0
17. FOTOAPARATAS.LT 1 0
18. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
19. MEMEL 1 0
20. AGLUONA-GARANT GROUP 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai