KLAIPĖDOS UOSTAS
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
58 (vid. 7.25)
ĮMUŠTA
24 (vid. 3.00)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Eimantas RudavičiusJurij TimanovJulius MockusTadas JaugelavičiusOrestas Abramavičius
16 įvarč.14 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Eimantas Rudavičius
16
0
0
  Jurij Timanov
14
0
0
  Julius Mockus
11
0
0
  Tadas Jaugelavičius
7
1
0
  Robertas Baltuonė
6
1
0
  Orestas Abramavičius
6
0
0
  Mindaugas Tilvikas
3
0
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Egidijus Bucevičius
2
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Žydrūnas Karpis
1
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Mantas Mažionis
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Saulius Ašmontas
0
0
0
  Edvinas Kateiva
0
0
0
  Andrius Dačkus
0
0
0
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
10:4
SPARTA
2
2018-11-25
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
1:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2018-11-30
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:4
FK "GRANATA"
4
2018-12-06
NAUTICA
0:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-12-13
KLAIPĖDOS UOSTAS
14:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2018-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:6
KLAIPĖDA CITY B
9
2019-01-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
Ketvirtfinalis
2019-01-28
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
AGLUONA-GARANT GROUP
Pusfinalis
2019-02-06
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:1
KLAIPĖDA CITY B
del III vietos
2019-02-16
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai