KLAIPĖDOS UOSTAS
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
58 (vid. 7.25)
ĮMUŠTA
24 (vid. 3.00)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Eimantas RudavičiusJurij TimanovJulius MockusTadas JaugelavičiusOrestas Abramavičius
16 įvarč.14 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Eimantas Rudavičius
16
0
0
  Jurij Timanov
14
0
0
  Julius Mockus
11
0
0
  Tadas Jaugelavičius
7
1
0
  Robertas Baltuonė
6
1
0
  Orestas Abramavičius
6
0
0
  Mindaugas Tilvikas
3
0
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Egidijus Bucevičius
2
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Žydrūnas Karpis
1
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Mantas Mažionis
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Saulius Ašmontas
0
0
0
  Edvinas Kateiva
0
0
0
  Andrius Dačkus
0
0
0
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
10:4
SPARTA
2
2018-11-25
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
1:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2018-11-30
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:4
FK "GRANATA"
4
2018-12-06
NAUTICA
0:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-12-13
KLAIPĖDOS UOSTAS
14:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2018-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:6
KLAIPĖDA CITY B
9
2019-01-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
Ketvirtfinalis
2019-01-28
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
AGLUONA-GARANT GROUP
Pusfinalis
2019-02-06
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:1
KLAIPĖDA CITY B
del III vietos
2019-02-16
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>