KLAIPĖDOS POLICIJA
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
27 (vid. 3.38)
ĮMUŠTA
71 (vid. 8.88)
PRALEISTA
-44
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas KriščiūnasEvaldas MagdušauskasRemigijus VenckusRomualdas RulevičiusArnas Vaseris
11 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Justas Kriščiūnas
11
0
0
  Evaldas Magdušauskas
7
0
0
  Remigijus Venckus
5
0
0
  Romualdas Rulevičius
4
0
0
  Arnas Vaseris
3
0
0
  Linas Ušinskas
2
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
0
0
  Modestas Kuisys
1
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0
  Edmundas Navickas
0
0
0
  Mindaugas Vaškys
0
0
0
  Vaidas Valickas
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Artūras Kačauskas
0
0
0
  Mantas Elzbergas
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Paulius Garbenis
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Viktoras Stepanovas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Julius Prušinskas
0
0
0
  Artūras Žilinskas
0
0
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Edmundas Lukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
FK "GRANATA"
11:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2018-11-22
NAUTICA
7:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2018-12-03
KLAIPĖDOS POLICIJA
3:9
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2018-12-13
KLAIPĖDOS UOSTAS
14:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2018-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:8
KLAIPĖDA CITY B
7
2019-01-11
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS POLICIJA
1:13
SPARTA
9
2019-01-22
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T. 1/8
2019-01-29
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4:6
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T. 1/4
2019-01-31
NAUTICA
7:1
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
20.00
NAUTICA
-
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
20.30
NAUTICA
-
KLAIPĖDOS POLICIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai