STOGANDRA
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
83 (vid. 10.38)
ĮMUŠTA
30 (vid. 3.75)
PRALEISTA
53
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas AndrijauskasGražvydas SteckysMindaugas GrušauskasAudrius GadeikisLukas Jakumas
20 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Andrijauskas
20
0
0
  Gražvydas Steckys
12
0
0
  Mindaugas Grušauskas
11
0
0
  Audrius Gadeikis
10
0
0
  Lukas Jakumas
9
0
0
  Martynas Viluckas
7
0
0
  Ramūnas Litvinas
6
0
0
  Edgaras Vigelis
5
1
0
  Arūnas Gadeikis
4
0
0
  Karolis Norvilas
2
0
0
  Bilal Kaya
1
0
0
  Anton Solovyev
0
0
0
  Tadas Kubilius
0
0
0
  Andrius Jastrumskas
0
0
0
  Raidas Putrius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-16
KFA AKADEMIJA-DITUVA
0:14
STOGANDRA
2
2018-11-21
STOGANDRA
9:7
LCC MOOSE FC
3
2018-11-27
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:8
STOGANDRA
4
2018-12-07
STOGANDRA
9:4
MEMEL
5
2018-12-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:7
STOGANDRA
6
2018-12-17
STOGANDRA
10:5
KRUOPA
7
2019-01-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
5:20
STOGANDRA
9
2019-01-25
STOGANDRA
6:6
FC "SUOLIUKAS"
Ketvirtfinalis
2019-01-31
STOGANDRA
5:9
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
FC "SUOLIUKAS" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
KRUOPA - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. SAREMA 1 3
3. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
4. KLAIPĖDA CITY 1 1
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. FELIŪGA 0 0
7. FOTOAPARATAS.LT 0 0
8. MEGLARAS 0 0
9. MOSĖDIS 0 0
10. FK "GRANATA" 0 0
11. KRUOPA 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. FC "SUOLIUKAS" 0 0
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
15. ELVITRANSA 0 0
16. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
17. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
18. VAKARŲ FRONTAS 0 0
19. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
20. MEMEL 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai