KRUOPA
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
76 (vid. 9.50)
ĮMUŠTA
39 (vid. 4.88)
PRALEISTA
37
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej KonovalovKasparas DavidonisSergej FiodorovJevgenij FiodorovVladimiras Molis
20 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Andrej Konovalov
20
0
0
  Kasparas Davidonis
13
0
0
  Sergej Fiodorov
9
0
0
  Jevgenij Fiodorov
7
0
0
  Vladimiras Molis
6
0
0
  Liudvikas Valius
6
0
0
  Arūnas Arbatauskas
5
0
0
  Nerijus Genupskis
4
0
0
  Oleg Afinogenov
2
0
0
  Eduardas Davidonis
2
0
0
  Erikas Mockus
1
0
0
  Oleg Vinogradov
1
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Laurynas Norkus
0
0
0
  Andrej Makov
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-12
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:6
KRUOPA
2
2018-11-19
KRUOPA
16:3
MEMEL
3
2018-11-26
AGLUONA-GARANT GROUP
3:8
KRUOPA
5
2018-12-10
KRUOPA
13:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
6
2018-12-17
STOGANDRA
10:5
KRUOPA
7
2019-01-07
KRUOPA
5:3
FC "SUOLIUKAS"
8
2019-01-14
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:14
KRUOPA
9
2019-01-23
KRUOPA
9:7
LCC MOOSE FC
Ketvirtfinalis
2019-02-01
KRUOPA
0:1
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
FK "VS-JONUŠAI" - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
MEGLARAS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
5. KLAIPĖDA CITY 18 37
6. FK "VS-JONUŠAI" 17 36
7. FC "SUOLIUKAS" 18 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
11. KRUOPA 18 26
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 18 23
14. VAKARŲ FRONTAS 18 21
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 19
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 18 9
18. MEMEL 18 9
19. MEGLARAS 18 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 18 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai