AGLUONA-GARANT GROUP
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
38 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
37 (vid. 4.63)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij SluginKęstas PutysTomas PetraškaIvan BožokValdas Valančius
8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jevgenij Slugin
8
0
0
  Kęstas Putys
7
0
0
  Tomas Petraška
6
0
0
  Ivan Božok
5
0
0
  Valdas Valančius
5
0
0
  Eimantas Šeškevičius
2
1
0
  Andrius Ivanovas
2
0
0
  Ignas Kvedaras
1
0
0
  Mindaugas Liutkus
1
0
0
  Vidmantas Kemzūra
1
0
0
  Vaidas Liutkus
1
0
0
  Vytautas Zablockis
0
0
0
  Algirdas Gudkovas
0
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-16
MEMEL
3:3
AGLUONA-GARANT GROUP
3
2018-11-26
AGLUONA-GARANT GROUP
3:8
KRUOPA
4
2018-12-07
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1:7
AGLUONA-GARANT GROUP
5
2018-12-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:7
STOGANDRA
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS"
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-01-08
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
KFA AKADEMIJA-DITUVA
8
2019-01-16
LCC MOOSE FC
5:10
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-01-24
AGLUONA-GARANT GROUP
6:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
Ketvirtfinalis
2019-01-28
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
AGLUONA-GARANT GROUP

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

19.00
FK "GRANATA" - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.05
PORT MARE - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
FELIŪGA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. FC "SUOLIUKAS" 1 3
2. NAUTICA 1 3
3. SAREMA 1 3
4. KRUOPA 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 1 1
6. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
7. MEGLARAS 0 0
8. MOSĖDIS 0 0
9. FK "GRANATA" 0 0
10. FELIŪGA 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
14. ELVITRANSA 0 0
15. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
16. VAKARŲ FRONTAS 0 0
17. FOTOAPARATAS.LT 1 0
18. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
19. MEMEL 1 0
20. AGLUONA-GARANT GROUP 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai