LCC MOOSE FC
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
52 (vid. 6.50)
ĮMUŠTA
57 (vid. 7.13)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ZaleckisMykyta AgeyevGuga EvgenidzeAl SharguYohana Asofi
11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vilius Zaleckis
11
0
0
  Mykyta Ageyev
10
0
0
  Guga Evgenidze
9
0
0
  Al Shargu
7
0
0
  Deividas Gibėža
7
0
0
  Yohana Asofi
7
0
0
  Denis Degutis
3
0
0
  Dmytro Artemenko
1
0
0
  Oleksii Ivlichev
1
0
0
  Artur Chernyshov
0
0
0
  Anton Boiko
0
0
0
  Dmytro Sashchuk
0
0
0
  Zuka Manjgaladze
0
0
0
  Aleksandr Sumerkov
0
0
0
  Yahia Baghdadi
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
LCC MOOSE FC
7:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
2
2018-11-21
STOGANDRA
9:7
LCC MOOSE FC
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC
5:6
FC "SUOLIUKAS"
4
2018-12-05
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:10
LCC MOOSE FC
6
2018-12-16
LCC MOOSE FC
2:10
EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2019-01-09
MEMEL
6:9
LCC MOOSE FC
8
2019-01-16
LCC MOOSE FC
5:10
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-01-23
KRUOPA
9:7
LCC MOOSE FC
M.T. 1/4
2019-01-30
LCC MOOSE FC
4:5
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
18.00
LCC MOOSE FC
-
EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2020-02-02
18.00
FC "SUOLIUKAS"
-
LCC MOOSE FC

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai