LCC MOOSE FC
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
31 (vid. 6.20)
ĮMUŠTA
32 (vid. 6.40)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykyta AgeyevVilius ZaleckisGuga EvgenidzeAl SharguYohana Asofi
8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykyta Ageyev
8
1
0
  Vilius Zaleckis
7
1
0
  Guga Evgenidze
5
0
0
  Al Shargu
3
0
0
  Yohana Asofi
3
0
0
  Deividas Gibėža
2
0
0
  Denis Degutis
2
1
0
  Dmytro Artemenko
1
1
0
  Artur Chernyshov
0
0
0
  Anton Boiko
0
0
0
  Dmytro Sashchuk
0
0
0
  Zuka Manjgaladze
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
1
0
  Aleksandr Sumerkov
0
0
0
  Yahia Baghdadi
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (5)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
LCC MOOSE FC
7:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
2
2018-11-21
STOGANDRA
9:7
LCC MOOSE FC
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC
5:6
FC "SUOLIUKAS"
4
2018-12-05
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:10
LCC MOOSE FC
6
2018-12-16
LCC MOOSE FC
2:10
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
7
2019-01-09
19.00
MEMEL
-
LCC MOOSE FC

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>