KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
46 (vid. 5.75)
ĮMUŠTA
69 (vid. 8.63)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ignas VenckusAleksandr FiodorovNikita KorniejevEmilijus GolikovasModestas Lideika
22 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ignas Venckus
22
1
0
  Aleksandr Fiodorov
13
1
0
  Nikita Korniejev
9
0
0
  Emilijus Golikovas
7
0
0
  Maksim Jefišov
1
0
0
  Dominykas Liutkus
1
0
0
  Aleksej Lyskov
1
0
0
  Modestas Lideika
1
0
0
  Osvaldas Vasiliauskas
1
0
0
  Ernestas Kančauskas
0
0
0
  Vitold Dvorkov
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
1
0
  Mark Šin
0
0
0
  Ilja Šachodsko
0
0
0
  Vilius Lukošius
0
0
0
  Rokas Guntis
0
0
0
  Gedas Lideika
0
0
0
  Vilius Šiožinys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-16
KFA AKADEMIJA-DITUVA
0:14
STOGANDRA
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS"
3:2
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4
2018-12-05
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:10
LCC MOOSE FC
5
2018-12-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:11
KFA AKADEMIJA-DITUVA
6
2018-12-17
KFA AKADEMIJA-DITUVA
10:4
MEMEL
7
2019-01-08
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
KFA AKADEMIJA-DITUVA
8
2019-01-14
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:14
KRUOPA
9
2019-01-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
11:12
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M.T. 1/4
2019-02-01
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:8
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M.T. 1/2
2019-02-11
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:4
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M. T. Finalas
2019-02-16
NAUTICA
13:0
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
6
2020-07-15
20.00
KFA AKADEMIJA-DITUVA
-
KFA AKADEMIJA-DITUVA
7
2020-07-20
21.10
FK "GRANATA"
-
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - PORT MARE

21.10
6 turas
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK SMK 6 9
7. FK MOSĖDIS 6 9
8. FC "SUOLIUKAS" 4 7
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 6 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015