KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
46 (vid. 5.75)
ĮMUŠTA
69 (vid. 8.63)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ignas VenckusAleksandr FiodorovNikita KorniejevEmilijus GolikovasModestas Lideika
22 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ignas Venckus
22
1
0
  Aleksandr Fiodorov
13
1
0
  Nikita Korniejev
9
0
0
  Emilijus Golikovas
7
0
0
  Maksim Jefišov
1
0
0
  Dominykas Liutkus
1
0
0
  Aleksej Lyskov
1
0
0
  Modestas Lideika
1
0
0
  Osvaldas Vasiliauskas
1
0
0
  Ernestas Kančauskas
0
0
0
  Vitold Dvorkov
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
1
0
  Mark Šin
0
0
0
  Ilja Šachodsko
0
0
0
  Vilius Lukošius
0
0
0
  Rokas Guntis
0
0
0
  Gedas Lideika
0
0
0
  Vilius Šiožinys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-16
KFA AKADEMIJA-DITUVA
0:14
STOGANDRA
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS"
3:2
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4
2018-12-05
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:10
LCC MOOSE FC
5
2018-12-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:11
KFA AKADEMIJA-DITUVA
6
2018-12-17
KFA AKADEMIJA-DITUVA
10:4
MEMEL
7
2019-01-08
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
KFA AKADEMIJA-DITUVA
8
2019-01-14
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:14
KRUOPA
9
2019-01-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
11:12
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M.T. 1/4
2019-02-01
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:8
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M.T. 1/2
2019-02-11
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:4
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M. T. Finalas
2019-02-16
NAUTICA
13:0
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
2
2019-11-24
16.00
NAUTICA
-
KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
2019-11-26
20.15
KFA AKADEMIJA-DITUVA
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0