NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
52 (vid. 2.74)
ĮMUŠTA
71 (vid. 3.74)
PRALEISTA
-19
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Almantas EidėjusSergėjus BačkoDovydas ŠaulysMartynas BačkoValentinas Rumiancevas
10 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Almantas Eidėjus
10
1
0
  Sergėjus Bačko
8
0
0
  Dovydas Šaulys
5
0
1
  Martynas Bačko
5
0
0
  Valentinas Rumiancevas
4
1
0
  Arnas Vismantas
4
1
0
  Valdas Bulvydas
3
0
0
  Laurynas Kielaitis
3
1
0
  Martynas Macas
3
0
0
  Vilius Jurčius
2
1
0
  Edgaras Voitechovskis
2
0
0
  Audrius Sutkus
2
1
0
  Aleksas Šiburkis
1
0
0
  Vilius Zaleckis
0
0
0
  Bronius Jašinskas
0
0
0
  Modestas Norkevičius
0
0
0
  Saulius Nemanius
0
0
0
  Mantas Mockus
0
0
0
  Gediminas Žalys
0
0
0
  Andrius Steponaitis
0
0
0
  Darius Šaulys
0
0
0
  Ernestas Albrikas
0
0
0
  Mantas Bertašius
0
0
0
  Tomas Zubė
0
0
0
  Kęstutis Igaris
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Emanuelis Kamarauskas
0
0
0
  Karolis Stirbys
0
0
0
  Arūnas Balčiūnas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-26
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
1:6
ELVITRANSA
2
2019-05-01
FK "VS-JONUŠAI"
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3
2019-05-08
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
NAUTICA
4
2019-05-16
PORT MARE
8:4
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2019-05-22
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:2
MEMEL
6
2019-05-28
SAREMA
10:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
2019-06-03
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
4:1
VAKARŲ FRONTAS
8
2019-06-11
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:7
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-06-18
KRUOPA
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
10
2019-06-27
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:2
FK "GRANATA"
11
2019-07-25
FELIŪGA
1:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
12
2019-08-01
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3:9
FC "SUOLIUKAS"
13
2019-08-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
14
2019-08-12
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:1
KLAIPĖDA CITY
15
2019-08-19
AGLUONA-GARANT GROUP
3:5
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
16
2019-08-29
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
17
2019-09-02
MEGLARAS
3:7
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
18
2019-09-09
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
8:1
FOTOAPARATAS.LT
19
2019-09-17
MOSĖDIS
2:3
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
Turnyrinės lentelės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. SPARTA 0 0
8. LCC MOOSE FC 0 0
9. FK "VS-JONUŠAI" 0 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
2. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. FK VIENUOLIKĖ 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
7. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
8. PORT MARE 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
2. KFA AKADEMIJA 0 0
3. FK MOSčDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0