NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
52 (vid. 2.74)
ĮMUŠTA
71 (vid. 3.74)
PRALEISTA
-19
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Almantas EidėjusSergėjus BačkoDovydas ŠaulysMartynas BačkoValentinas Rumiancevas
10 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Almantas Eidėjus
10
1
0
  Sergėjus Bačko
8
0
0
  Dovydas Šaulys
5
0
1
  Martynas Bačko
5
0
0
  Valentinas Rumiancevas
4
1
0
  Arnas Vismantas
4
1
0
  Valdas Bulvydas
3
0
0
  Laurynas Kielaitis
3
1
0
  Martynas Macas
3
0
0
  Vilius Jurčius
2
1
0
  Edgaras Voitechovskis
2
0
0
  Audrius Sutkus
2
1
0
  Aleksas Šiburkis
1
0
0
  Vilius Zaleckis
0
0
0
  Bronius Jašinskas
0
0
0
  Modestas Norkevičius
0
0
0
  Saulius Nemanius
0
0
0
  Mantas Mockus
0
0
0
  Gediminas Žalys
0
0
0
  Andrius Steponaitis
0
0
0
  Darius Šaulys
0
0
0
  Ernestas Albrikas
0
0
0
  Mantas Bertašius
0
0
0
  Tomas Zubė
0
0
0
  Kęstutis Igaris
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Emanuelis Kamarauskas
0
0
0
  Karolis Stirbys
0
0
0
  Arūnas Balčiūnas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-26
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
1:6
ELVITRANSA
2
2019-05-01
FK "VS-JONUŠAI"
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3
2019-05-08
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
NAUTICA
4
2019-05-16
PORT MARE
8:4
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2019-05-22
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:2
MEMEL
6
2019-05-28
SAREMA
10:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
2019-06-03
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
4:1
VAKARŲ FRONTAS
8
2019-06-11
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:7
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-06-18
KRUOPA
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
10
2019-06-27
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:2
FK "GRANATA"
11
2019-07-25
FELIŪGA
1:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
12
2019-08-01
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3:9
FC "SUOLIUKAS"
13
2019-08-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
14
2019-08-12
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:1
KLAIPĖDA CITY
15
2019-08-19
AGLUONA-GARANT GROUP
3:5
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
16
2019-08-29
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
17
2019-09-02
MEGLARAS
3:7
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
18
2019-09-09
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
8:1
FOTOAPARATAS.LT
19
2019-09-17
MOSĖDIS
2:3
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015