Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
6
2018-12-19
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:3 KELPA
6
2018-12-19
FK "ŽEBENKŠTIS" 4:4 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2018-12-16
SAREMA 3:5 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2018-12-14
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7:4 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4:3 KLAIPĖDA CITY
5
2018-12-11
KELPA 4:3 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
5
2018-12-10
KRANTONA 6:4 FK "ŽEBENKŠTIS"
4
2018-12-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 3:7 SAREMA
4
2018-12-09
KLAIPĖDA CITY 8:5 KELPA
4
2018-12-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5:9 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
4
2018-12-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:4 KRANTONA
4
2018-12-05
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 7:5 FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9:2 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3
2018-12-03
FK "ŽEBENKŠTIS" 5:7 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2018-11-27
SAREMA 3:9 KLAIPĖDA CITY
3
2018-11-25
KRANTONA 11:4 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 2:4 FK "ŽEBENKŠTIS"
2
2018-11-23
KLAIPĖDA CITY 3:2 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
2
2018-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3:8 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
2
2018-11-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10:4 SAREMA
2
2018-11-19
KELPA 1:7 KRANTONA
1
2018-11-15
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 3:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 11:1 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1
2018-11-14
FK "ŽEBENKŠTIS" 6:7 KLAIPĖDA CITY
1
2018-11-13
KRANTONA 4:2 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2018-11-12
SAREMA 1:7 KELPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>