Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
M. T. Finalas
2019-02-16
NAUTICA 13:0 KFA AKADEMIJA-DITUVA
Finalas
2019-02-16
FC "SUOLIUKAS" 0:2 KLAIPĖDA CITY B
del III vietos
2019-02-16
KLAIPĖDOS UOSTAS 3:4 FK "GRANATA"
M.T. 1/2
2019-02-11
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:4 KFA AKADEMIJA-DITUVA
M.T. Pusfinalis
2019-02-07
NAUTICA 3:2 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Pusfinalis
2019-02-06
KLAIPĖDOS UOSTAS 1:1 KLAIPĖDA CITY B
Pusfinalis
2019-02-05
FK "GRANATA" 3:7 FC "SUOLIUKAS"
M.T. 1/4
2019-02-01
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6:8 KFA AKADEMIJA-DITUVA
Ketvirtfinalis
2019-02-01
KRUOPA 0:1 KLAIPĖDA CITY B
M.T. 1/4
2019-01-31
NAUTICA 7:1 KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T. 1/4
2019-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS 10:6 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Ketvirtfinalis
2019-01-31
SPARTA 3:7 FC "SUOLIUKAS"
Ketvirtfinalis
2019-01-31
STOGANDRA 5:9 FK "GRANATA"
M.T. 1/4
2019-01-30
LCC MOOSE FC 4:5 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
M.T. 1/8
2019-01-29
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4:6 KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T.-1/8
2019-01-28
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4:3 MEMEL
Ketvirtfinalis
2019-01-28
KLAIPĖDOS UOSTAS 8:1 AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-01-27
SPARTA 5:4 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9
2019-01-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 11:12 KFA AKADEMIJA-DITUVA
9
2019-01-25
STOGANDRA 6:6 FC "SUOLIUKAS"
9
2019-01-24
AGLUONA-GARANT GROUP 6:4 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2019-01-24
FK "GRANATA" 5:2 NAUTICA
9
2019-01-23
KRUOPA 9:7 LCC MOOSE FC
9
2019-01-22
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
9
2019-01-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1:8 KLAIPĖDOS UOSTAS
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS POLICIJA 1:13 SPARTA
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS UOSTAS 3:6 KLAIPĖDA CITY B
8
2019-01-17
NAUTICA 11:3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2019-01-17
FC "SUOLIUKAS" 9:3 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
8
2019-01-16
LCC MOOSE FC 5:10 AGLUONA-GARANT GROUP
8
2019-01-15
EDM STATYBA-SENDVARIS 14:3 MEMEL
8
2019-01-14
KFA AKADEMIJA-DITUVA 4:14 KRUOPA
8
2019-01-14
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:10 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2019-01-11
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4:2 KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2019-01-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5:20 STOGANDRA
7
2019-01-10
SPARTA 1:7 NAUTICA
7
2019-01-10
KLAIPĖDA CITY B 9:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7
2019-01-09
MEMEL 6:9 LCC MOOSE FC
7
2019-01-08
AGLUONA-GARANT GROUP 4:3 KFA AKADEMIJA-DITUVA
7
2019-01-07
KRUOPA 5:3 FC "SUOLIUKAS"
7
2019-01-07
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5:11 FK "GRANATA"
6
2018-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA 5:8 KLAIPĖDA CITY B
6
2018-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:6 KLAIPĖDOS UOSTAS
6
2018-12-20
FK "GRANATA" 4:12 SPARTA
8
2018-12-19
NAUTICA 7:1 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS" 6:4 AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-12-17
STOGANDRA 10:5 KRUOPA
6
2018-12-17
KFA AKADEMIJA-DITUVA 10:4 MEMEL
6
2018-12-16
LCC MOOSE FC 2:10 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5:2 FK "GRANATA"
5
2018-12-14
SPARTA 7:1 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5
2018-12-14
MEMEL 3:10 FC "SUOLIUKAS"
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B 4:2 NAUTICA
5
2018-12-13
KLAIPĖDOS UOSTAS 14:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2018-12-11
AGLUONA-GARANT GROUP 1:7 STOGANDRA
5
2018-12-10
KRUOPA 13:6 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
5
2018-12-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 9:11 KFA AKADEMIJA-DITUVA
4
2018-12-09
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5:13 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2018-12-07
STOGANDRA 9:4 MEMEL
4
2018-12-07
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1:7 AGLUONA-GARANT GROUP
4
2018-12-06
NAUTICA 0:6 KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-12-06
FK "GRANATA" 7:5 KLAIPĖDA CITY B
4
2018-12-05
KFA AKADEMIJA-DITUVA 4:10 LCC MOOSE FC
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS" 4:5 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2018-12-03
KLAIPĖDOS POLICIJA 3:9 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC 5:6 FC "SUOLIUKAS"
3
2018-11-30
KLAIPĖDOS UOSTAS 5:4 FK "GRANATA"
3
2018-11-30
KLAIPĖDA CITY B 6:3 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
3
2018-11-29
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2:9 SPARTA
3
2018-11-27
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:8 STOGANDRA
3
2018-11-26
AGLUONA-GARANT GROUP 3:8 KRUOPA
3
2018-11-26
MEMEL 1:8 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
2
2018-11-25
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1:6 KLAIPĖDOS UOSTAS
2
2018-11-23
FK "GRANATA" 13:7 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2
2018-11-23
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4:11 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2018-11-22
NAUTICA 7:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2018-11-21
STOGANDRA 9:7 LCC MOOSE FC
2
2018-11-20
SPARTA 9:3 KLAIPĖDA CITY B
2
2018-11-19
KRUOPA 16:3 MEMEL
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS" 3:2 KFA AKADEMIJA-DITUVA
1
2018-11-18
KLAIPĖDOS UOSTAS 10:4 SPARTA
1
2018-11-16
KFA AKADEMIJA-DITUVA 0:14 STOGANDRA
1
2018-11-16
MEMEL 3:3 AGLUONA-GARANT GROUP
3
2018-11-15
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8:6 NAUTICA
1
2018-11-15
KLAIPĖDA CITY B 7:3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2018-11-14
LCC MOOSE FC 7:3 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1
2018-11-13
FK "GRANATA" 11:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
1
2018-11-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:6 KRUOPA
1
2018-11-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:4 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai