Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
19
2019-09-20
NAUTICA 2:11 PORT MARE
19
2019-09-19
ELVITRANSA 1:7 SAREMA
19
2019-09-19
FK "GRANATA" 1:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
18
2019-09-19
FK "VS-JONUŠAI" 2:6 PORT MARE
19
2019-09-18
FOTOAPARATAS.LT 0:10 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
19
2019-09-18
KLAIPĖDOS UOSTAS 0:7 VAKARŲ FRONTAS
19
2019-09-17
KLAIPĖDA CITY 4:2 FC "SUOLIUKAS"
19
2019-09-17
MOSĖDIS 2:3 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
19
2019-09-16
FK "VS-JONUŠAI" 7:0 MEMEL
19
2019-09-16
MEGLARAS 3:7 KRUOPA
19
2019-09-16
AGLUONA-GARANT GROUP 3:3 FELIŪGA
18
2019-09-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3:2 MEGLARAS
18
2019-09-12
KRUOPA 1:5 EDM STATYBA-SENDVARIS
18
2019-09-12
FC "SUOLIUKAS" 2:2 KLAIPĖDOS UOSTAS
18
2019-09-11
NAUTICA 8:6 VAKARŲ FRONTAS
18
2019-09-11
MEMEL 2:4 ELVITRANSA
18
2019-09-10
FELIŪGA 1:12 KLAIPĖDA CITY
18
2019-09-10
FK "GRANATA" 7:4 AGLUONA-GARANT GROUP
18
2019-09-09
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 8:1 FOTOAPARATAS.LT
18
2019-09-09
SAREMA 14:1 MOSĖDIS
17
2019-09-09
FK "VS-JONUŠAI" 2:3 NAUTICA
17
2019-09-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:0 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
17
2019-09-05
AGLUONA-GARANT GROUP 0:4 KRUOPA
17
2019-09-04
KLAIPĖDOS UOSTAS 3:3 FELIŪGA
17
2019-09-04
ELVITRANSA 1:8 PORT MARE
17
2019-09-03
MOSĖDIS 3:1 MEMEL
17
2019-09-03
FC "SUOLIUKAS" 2:1 VAKARŲ FRONTAS
17
2019-09-02
FOTOAPARATAS.LT 0:11 SAREMA
17
2019-09-02
KLAIPĖDA CITY 2:3 FK "GRANATA"
17
2019-09-02
MEGLARAS 3:7 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
16
2019-08-30
KRUOPA 0:10 KLAIPĖDA CITY
16
2019-08-29
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
16
2019-08-29
FK "GRANATA" 4:3 KLAIPĖDOS UOSTAS
16
2019-08-28
FELIŪGA 3:1 FC "SUOLIUKAS"
16
2019-08-28
MEMEL 2:1 FOTOAPARATAS.LT
16
2019-08-27
PORT MARE 14:2 MOSĖDIS
16
2019-08-27
SAREMA 6:3 MEGLARAS
16
2019-08-26
NAUTICA 3:3 ELVITRANSA
16
2019-08-26
VAKARŲ FRONTAS 1:4 FK "VS-JONUŠAI"
16
2019-08-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5:0 AGLUONA-GARANT GROUP
15
2019-08-22
FOTOAPARATAS.LT 1:6 PORT MARE
15
2019-08-22
KLAIPĖDOS UOSTAS 6:3 KRUOPA
15
2019-08-21
FC "SUOLIUKAS" 2:6 FK "GRANATA"
15
2019-08-21
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:3 SAREMA
15
2019-08-20
FELIŪGA 0:2 VAKARŲ FRONTAS
15
2019-08-20
KLAIPĖDA CITY 3:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
15
2019-08-20
MEGLARAS 3:1 MEMEL
15
2019-08-19
MOSĖDIS 4:16 NAUTICA
15
2019-08-19
AGLUONA-GARANT GROUP 3:5 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
15
2019-08-19
ELVITRANSA 2:0 FK "VS-JONUŠAI"
14
2019-08-15
SAREMA 6:2 AGLUONA-GARANT GROUP
14
2019-08-15
PORT MARE 6:3 MEGLARAS
14
2019-08-14
FK "GRANATA" 2:0 FELIŪGA
14
2019-08-14
VAKARŲ FRONTAS 2:7 ELVITRANSA
14
2019-08-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2:0 KLAIPĖDOS UOSTAS
14
2019-08-13
KRUOPA 1:8 FC "SUOLIUKAS"
14
2019-08-13
FK "VS-JONUŠAI" 9:1 MOSĖDIS
14
2019-08-12
NAUTICA 6:3 FOTOAPARATAS.LT
14
2019-08-12
MEMEL 2:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2019-08-12
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:1 KLAIPĖDA CITY
13
2019-08-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 1:6 PORT MARE
13
2019-08-08
KLAIPĖDOS UOSTAS 3:1 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
13
2019-08-08
FK "GRANATA" 4:2 VAKARŲ FRONTAS
13
2019-08-07
KLAIPĖDA CITY 0:2 SAREMA
13
2019-08-07
MOSĖDIS 1:7 ELVITRANSA
13
2019-08-06
FOTOAPARATAS.LT 2:5 FK "VS-JONUŠAI"
13
2019-08-06
AGLUONA-GARANT GROUP 5:3 MEMEL
13
2019-08-05
MEGLARAS 4:7 NAUTICA
13
2019-08-05
FC "SUOLIUKAS" 0:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
13
2019-08-05
FELIŪGA 2:5 KRUOPA
12
2019-08-01
FK "VS-JONUŠAI" 3:1 MEGLARAS
12
2019-08-01
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 3:9 FC "SUOLIUKAS"
12
2019-08-01
PORT MARE 10:0 AGLUONA-GARANT GROUP
12
2019-07-31
NAUTICA 2:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2019-07-31
MEMEL 0:7 KLAIPĖDA CITY
12
2019-07-30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4:1 FELIŪGA
12
2019-07-30
ELVITRANSA 5:3 FOTOAPARATAS.LT
12
2019-07-29
SAREMA 9:4 KLAIPĖDOS UOSTAS
12
2019-07-29
VAKARŲ FRONTAS 6:3 MOSĖDIS
12
2019-07-29
KRUOPA 1:5 FK "GRANATA"
11
2019-07-25
FELIŪGA 1:2 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
11
2019-07-25
FC "SUOLIUKAS" 2:7 SAREMA
11
2019-07-25
FOTOAPARATAS.LT 2:0 MOSĖDIS
11
2019-07-24
EDM STATYBA-SENDVARIS 1:4 FK "VS-JONUŠAI"
11
2019-07-24
KLAIPĖDOS UOSTAS 4:0 MEMEL
11
2019-07-23
KLAIPĖDA CITY 1:5 PORT MARE
11
2019-07-23
KRUOPA 7:4 VAKARŲ FRONTAS
11
2019-07-22
AGLUONA-GARANT GROUP 5:6 NAUTICA
11
2019-07-22
FK "GRANATA" 6:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
2019-07-22
MEGLARAS 1:2 ELVITRANSA
10
2019-07-03
PORT MARE 4:0 KLAIPĖDOS UOSTAS
10
2019-06-28
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2:1 KRUOPA
10
2019-06-27
NAUTICA 4:2 KLAIPĖDA CITY
10
2019-06-27
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:2 FK "GRANATA"
10
2019-06-27
VAKARŲ FRONTAS 5:0 FOTOAPARATAS.LT
10
2019-06-26
MEMEL 0:8 FC "SUOLIUKAS"
10
2019-06-26
FK "VS-JONUŠAI" 7:1 AGLUONA-GARANT GROUP
10
2019-06-25
ELVITRANSA 3:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2019-06-25
SAREMA 2:2 FELIŪGA
10
2019-06-25
MOSĖDIS 0:3 MEGLARAS
9
2019-06-20
MEGLARAS 2:3 FOTOAPARATAS.LT
9
2019-06-20
FC "SUOLIUKAS" 0:1 PORT MARE
9
2019-06-20
FK "GRANATA" 1:4 SAREMA
9
2019-06-19
FELIŪGA 5:3 MEMEL
9
2019-06-19
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:4 MOSĖDIS
9
2019-06-18
AGLUONA-GARANT GROUP 0:7 ELVITRANSA
9
2019-06-18
KRUOPA 3:2 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS 3:2 NAUTICA
9
2019-06-17
KLAIPĖDA CITY 3:1 FK "VS-JONUŠAI"
9
2019-06-17
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2:1 VAKARŲ FRONTAS
8
2019-06-13
FOTOAPARATAS.LT 0:1 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2019-06-13
MOSĖDIS 10:0 AGLUONA-GARANT GROUP
8
2019-06-13
PORT MARE 3:0 FELIŪGA
8
2019-06-12
VAKARŲ FRONTAS 6:0 MEGLARAS
8
2019-06-12
MEMEL 2:1 FK "GRANATA"
8
2019-06-11
ELVITRANSA 0:7 KLAIPĖDA CITY
8
2019-06-11
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0:7 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2019-06-10
NAUTICA 0:1 FC "SUOLIUKAS"
8
2019-06-10
FK "VS-JONUŠAI" 2:1 KLAIPĖDOS UOSTAS
8
2019-06-10
SAREMA 11:3 KRUOPA
7
2019-06-06
KRUOPA 4:0 MEMEL
7
2019-06-06
FK "GRANATA" 3:2 PORT MARE
7
2019-06-06
EDM STATYBA-SENDVARIS 6:3 MEGLARAS
7
2019-06-05
KLAIPĖDOS UOSTAS 5:0 ELVITRANSA
7
2019-06-05
AGLUONA-GARANT GROUP 1:3 FOTOAPARATAS.LT
7
2019-06-04
FC "SUOLIUKAS" 0:4 FK "VS-JONUŠAI"
7
2019-06-04
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1:1 SAREMA
7
2019-06-03
FELIŪGA 2:3 NAUTICA
7
2019-06-03
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4:1 VAKARŲ FRONTAS
7
2019-06-03
KLAIPĖDA CITY 12:0 MOSĖDIS
6
2019-05-30
MEMEL 0:4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2019-05-30
MOSĖDIS 1:4 KLAIPĖDOS UOSTAS
6
2019-05-30
PORT MARE 10:2 KRUOPA
6
2019-05-29
ELVITRANSA 2:6 FC "SUOLIUKAS"
6
2019-05-29
MEGLARAS 0:1 AGLUONA-GARANT GROUP
6
2019-05-28
FOTOAPARATAS.LT 0:18 KLAIPĖDA CITY
6
2019-05-28
SAREMA 10:2 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
6
2019-05-27
NAUTICA 3:5 FK "GRANATA"
6
2019-05-27
FK "VS-JONUŠAI" 1:0 FELIŪGA
6
2019-05-27
VAKARŲ FRONTAS 6:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2019-05-23
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1:3 PORT MARE
5
2019-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS 10:0 AGLUONA-GARANT GROUP
5
2019-05-23
SAREMA 7:3 VAKARŲ FRONTAS
5
2019-05-22
FELIŪGA 2:1 ELVITRANSA
5
2019-05-22
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0:2 MEMEL
5
2019-05-21
KLAIPĖDA CITY 10:0 MEGLARAS
5
2019-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS 4:3 FOTOAPARATAS.LT
5
2019-05-20
KRUOPA 6:2 NAUTICA
5
2019-05-20
FK "GRANATA" 1:5 FK "VS-JONUŠAI"
5
2019-05-20
FC "SUOLIUKAS" 8:0 MOSĖDIS
4
2019-05-16
MEGLARAS 2:8 KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2019-05-16
ELVITRANSA 2:4 FK "GRANATA"
4
2019-05-16
PORT MARE 8:4 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
4
2019-05-15
FK "VS-JONUŠAI" 3:1 KRUOPA
4
2019-05-15
MOSĖDIS 0:7 FELIŪGA
4
2019-05-14
MEMEL 3:7 SAREMA
4
2019-05-14
NAUTICA 0:5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-05-13
FOTOAPARATAS.LT 0:4 FC "SUOLIUKAS"
4
2019-05-13
VAKARŲ FRONTAS 7:3 AGLUONA-GARANT GROUP
4
2019-05-13
EDM STATYBA-SENDVARIS 0:8 KLAIPĖDA CITY
3
2019-05-09
SAREMA 2:5 PORT MARE
3
2019-05-09
KRUOPA 6:2 ELVITRANSA
3
2019-05-09
FK "GRANATA" 6:0 MOSĖDIS
3
2019-05-08
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:3 NAUTICA
3
2019-05-08
KLAIPĖDOS UOSTAS 1:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2019-05-08
FELIŪGA 2:0 FOTOAPARATAS.LT
3
2019-05-08
FC "SUOLIUKAS" 6:2 MEGLARAS
3
2019-05-06
KLAIPĖDA CITY 13:1 AGLUONA-GARANT GROUP
3
2019-05-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4:3 FK "VS-JONUŠAI"
3
2019-05-06
MEMEL 0:4 VAKARŲ FRONTAS
2
2019-05-02
EDM STATYBA-SENDVARIS 0:1 FC "SUOLIUKAS"
2
2019-05-02
FOTOAPARATAS.LT 1:6 FK "GRANATA"
2
2019-05-02
PORT MARE 10:0 MEMEL
2
2019-05-01
VAKARŲ FRONTAS 1:8 KLAIPĖDA CITY
2
2019-05-01
FK "VS-JONUŠAI" 3:2 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2
2019-04-30
ELVITRANSA 0:5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-04-30
NAUTICA 2:2 SAREMA
2
2019-04-29
MEGLARAS 0:5 FELIŪGA
2
2019-04-29
MOSĖDIS 0:3 KRUOPA
2
2019-04-29
AGLUONA-GARANT GROUP 2:4 KLAIPĖDOS UOSTAS
1
2019-04-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11:2 MOSĖDIS
1
2019-04-26
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 1:6 ELVITRANSA
1
2019-04-25
FK "GRANATA" 6:0 MEGLARAS
1
2019-04-25
PORT MARE 4:0 VAKARŲ FRONTAS
1
2019-04-25
FELIŪGA 5:0 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2019-04-24
FC "SUOLIUKAS" 10:3 AGLUONA-GARANT GROUP
1
2019-04-24
KRUOPA 3:2 FOTOAPARATAS.LT
1
2019-04-23
MEMEL 0:4 NAUTICA
1
2019-04-23
SAREMA 3:2 FK "VS-JONUŠAI"
1
2019-04-23
KLAIPĖDOS UOSTAS 2:2 KLAIPĖDA CITY
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0