Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2018-11-19, 2 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Simas Kaušas
KRUOPA 16:3 MEMEL
(5:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Erikas Mockus
Andrej Konovalov
Eduardas Davidonis
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Oleg Vinogradov
Sergej Fiodorov
Liudvikas Valius
Nerijus Genupskis
Andrej Makov
Jevgenij Fiodorov
Kasparas Davidonis
Jevgenij Fiodorov
1 min. 1:0
Kasparas Davidonis
6 min. 2:0
6 min. 2:1
Aleksandr Šipulia
Eduardas Davidonis
9 min. 3:1
Sergej Fiodorov
13 min. 4:1
Vladimiras Molis
15 min. 5:1
Andrej Konovalov
26 min. 6:1
Jevgenij Fiodorov
27 min. 7:1
Jevgenij Fiodorov
29 min. 8:1
Kasparas Davidonis
30 min. 9:1
Liudvikas Valius
35 min. 10:1
Vladimiras Molis
35 min. 11:1
36 min. 11:2
Henrikas Bočkus
Arūnas Arbatauskas
38 min. 12:2
Sergej Fiodorov
40 min. 13:2
Nerijus Genupskis
44 min. 14:2
Vladimiras Molis
46 min. 15:2
48 min. 15:3
Aleksandr Šipulia
Jevgenij Fiodorov
49 min. 16:3
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Kęstas Ruzgys
Henrikas Bočkus
Vitalij Čerkesas
Aleksandr Šipulia
Raimondas Varnas
Vidas Bukauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Valera Aliakin.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

21.00
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
FC "SUOLIUKAS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
4. FC "SUOLIUKAS" 6 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 6 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>