Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - B pogrupis
2018-12-09, 4 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Kevinas Drungilas
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5:13 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
(2:6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Lev Gomeniuk
Ramūnas Čekavičius
Nerijus Butkus
Vygandas Burškys
Arūnas Šilgalis
Georgij Štukov
Romanas Kononov
Sijandas Plečkaitis
Aleksandr Ševelkov
Ruslan Ašurov
Roman Kononov
1 min. 1:0
3 min. 1:1
Tomas Žiukas
5 min. 1:2
Romualdas Žukauskas
8 min. 1:3
Tomas Žiukas
Nerijus Butkus
12 min. 2:3
21 min. 2:4
Aivaras Umantas
24 min. 2:5
Tomas Žiukas
25 min. 2:6
Saidas Senkus
26 min. 2:7
Vaidas Stankus
Nerijus Butkus
29 min. 3:7
31 min. 3:8
Tadas Karinauskas
32 min. 3:9
Aivaras Umantas
Ruslan Ašurov
34 min. 4:9
Arūnas Šilgalis
37 min. 5:9
44 min. 5:10
Tadas Karinauskas
45 min. 5:11
Edgaras Jokūbaitis
48 min. 5:12
Tomas Žiukas
49 min. 5:13
Vaidas Stankus
Andrius Puotkalis
Aivaras Umantas
Artūras Televičius
Saidas Senkus
Tadas Karinauskas
Edgaras Jokūbaitis
Vaidas Stankus
Tomas Žiukas
Ramūnas Bacys
Romualdas Žukauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aleksandr Ševelkov, Tomas Žiukas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

19.00
NAUTICA - KLAIPĖDA CITY
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

20.05
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

21.10
VAKARŲ FRONTAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. PORT MARE 9 24
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
4. SAREMA 10 21
5. FC "SUOLIUKAS" 9 21
6. FELIŪGA 10 19
7. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
8. FK "GRANATA" 9 18
9. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
10. KRUOPA 9 18
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
12. VAKARŲ FRONTAS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 10 7
15. MEMEL 9 6
16. FOTOAPARATAS.LT 9 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai