Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - A pogrupis
2018-12-10, 5 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
KRUOPA 13:6 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
(8:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Erikas Mockus
Liudvikas Valius
Andrej Konovalov
Eduardas Davidonis
Arūnas Arbatauskas
Oleg Vinogradov
Sergej Fiodorov
Andrej Makov
Oleg Afinogenov
Jevgenij Fiodorov
Kasparas Davidonis
Įvartis į savo vartus
10 min. 0:1
Sergej Fiodorov
4 min. 1:1
Andrej Konovalov
6 min. 2:1
Erikas Mockus
7 min. 3:1
Kasparas Davidonis
17 min. 4:1
Andrej Konovalov
17 min. 5:1
Kasparas Davidonis
20 min. 6:1
21 min. 6:2
Mantas Drungilas
Jevgenij Fiodorov
23 min. 7:2
24 min. 7:3
Povilas Mikalauskis
Eduardas Davidonis
25 min. 8:3
Arūnas Arbatauskas
26 min. 9:3
Oleg Vinogradov
28 min. 10:3
Andrej Konovalov
29 min. 11:3
35 min. 11:4
Povilas Mikalauskis
Oleg Afinogenov
38 min. 12:4
40 min. 12:5
Mantas Drungilas
Andrej Konovalov
42 min. 13:5
48 min. 13:6
Lukas Paulauskas
Maksim Sharametau
Jokūbas Pajarskas
Dovydas Pajarskas
Gabrielius Jasas
Lukas Paulauskas
Mantas Drungilas
Povilas Mikalauskis
Regimantas Raštutis
Paulius Baranauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>